Půjčení auta Egypt
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Egypt

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Egypt

Půjčení auta Egypt

Půjčení auta Egypt

Zejména turisté využívají služby autopůjčovny s celosvětovou působností. Po službách sáhnouti i obchodníci a cestovatelé. Plánujete dovolenou a chcete si půjčit auto? Určitě si projděte nabídky jednotlivých provozoven. To může být ale hodně náročné nejen na čas, ale i vaše nervy. Služba udělá velkou část práce za vás. Zobrazí vám ceny aut a vy se v klidu vyberete to, které nejvíce splňuje vaše požadavky. Agentura, která se specializuje na pronájem automobilů, patří mezi jedny z největších. 6 miliónů je počet zákazníků pro které ročně zajistí a poskytne půjčení vorzu.

Porovnání ceny a jejich přehledné a jednoduché zobrazení (Egypt) vám ušetří spousty minut hledání. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Egypt

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Egypt

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Egyptě?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Egypt?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Egypt. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Egyptě?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Egyptě?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Egyptě?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Egypt - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné akční letenky do Egypta do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Egypt se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Egyptě?

Domov pyramid, Luxor a Abu Simbel, Egypt je jednou z nejvíce fascinujících zemí ve svém regionu. Největší arabsky mluvící země na světě, tato země mezi Saharou, Středozemním mořem a Rudým mořem nabízí vše od malebných pobřežních letovisek po hektické metropole překypující životem. Pusťte se do tradiční hudby, kuchyně a legendární egyptské pohostinnosti a máte o zábavu postaráno.

Egypt Půjčovna aut

Nejlepší způsoby, jak vstoupit do Egypta

 • Letiště Káhira: Letiště Káhira obsluhuje hlavní a největší město a je také nejrušnější v zemi. Letiště je hlavním uzlem pro národního dopravce EgyptAir a obsluhuje ho asi 30 dalších leteckých společností, které poskytují přímé spojení se zbytkem Středního východu, Evropy, Afriky, Dálného východu a Ameriky. Káhirské letiště se nachází asi 20 km (12 mil) severovýchodně od centra města a lze se na něj dostat za 30 až 40 minut.
 • Letiště Hurghada: Letiště Hurghada, které obsluhuje stejnojmenné letovisko u Rudého moře, je oblíbené zejména u charterových leteckých společností, které spojují město se spoustou destinací ve východní i západní Evropě. Na letiště, které se nachází asi 12 km jižně od samotného města, se dostanete za 20 minut.
 • Letiště Sharm El Sheikh: Letiště Sharm El Sheikh obsluhuje další pobřežní uzel u Rudého moře a létá více než 25 různými leteckými společnostmi. Podobně jako na letišti Hurghada je mnoho linek naplánováno pouze během hlavní turistické sezóny. Letiště je pouze 5 km (3,1 mil) severně od Sharm El Sheikh a lze se na něj dostat za méně než deset minut.
 • Letiště Alexandria Borg El Arab: Letiště Borg El Arab se nachází na pobřeží Středozemního moře a obsluhuje druhé egyptské město. Na letiště létá přibližně 15 různých leteckých společností, včetně nízkonákladové společnosti Wizz Air, která jej spojuje s italským Milánem. Letiště je asi 48 km (30 mil) jihozápadně od Alexandrie, cesta trvá přibližně jednu hodinu.
 • Letiště Asuán: Letiště Asuán obsluhuje velké město v oblasti Horního Egypta na jihu země a poskytuje pouze vnitrostátní spojení, ale je dostatečně snadné se na něj dostat i pro cizince, protože v Káhiře je spousta navazujících letů s překrytím.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • Pyramidy. Hlavním důvodem, proč lidé navštěvují Egypt, jsou pyramidy ve městě Gíza, západně od Káhiry. Kolosální komplex je památkou starověkého Egypta, jedné z nejvíce fascinujících civilizací v historii planety. Díky své působivosti a slávě je místo pravděpodobně stejně rušné jako v dobách největšího rozkvětu civilizace – můžete očekávat davy, přeháňky a všeobecnou hektiku. Přesto je to zážitek na celý život.
 • Káhira. Rozlehlá, rušná a přelidněná Káhira je pro mnoho zahraničních návštěvníků jen místem, kde se nachází hlavní letiště země a brána k pyramidám. Ale pokud víte, kde hledat, můžete také najít fascinující město s bohatou historií a spoustou charakteru. Mezi zajímavosti patří Egyptské muzeum, které je věnováno starověkým obyvatelům této oblasti, ale také místa koptských křesťanů a zdobené mešity z různých období. A to nemluvím o některém z nejlepších pouličních jídel na planetě.
 • Luxor. Dalším starověkým klenotem, současným Luxorem, je umístění staroegyptského města Théby a mnoha jeho působivých míst. Nejjednodušší způsob, jak se dostat dovnitř, je letět na letiště Luxor, které zajišťuje vnitrostátní i mezinárodní spojení. Stejně jako pyramidy se i Luxor stal obětí své vlastní popularity a návštěva může být poněkud zběsilým zážitkem kvůli všem těm davům, potížím atd. Z tohoto důvodu někteří cestovatelé preferují Asuán, další město Horního Egypta, které je ještě dále na jih a je podstatně uvolněnější. Přesto je třeba říci, že historická místa Luxoru jsou naprosto majestátní.

Nejoblíbenější auto z půjčovny v Egyptě

Nejoblíbenějším autem z půjčoven v Egyptě je Kia Carens, i když mnoho cestujících také volí Subaru XV a Peugeot 508. Nejoblíbenější typy aut z půjčoven jsou kompaktní, střední a ekonomický.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Většina zahraničních řidičů v Egyptě potřebuje mezinárodní řidičský průkaz (IDP). Výjimkou jsou řidiči s licencí, která je v angličtině. To se však týká pouze řidičů, kteří navštíví Egypt za turistickými účely – pokud v Egyptě trvale pobýváte, musíte získat místní licenci nebo IDP.
 • Řidičům s licencí z jiné arabsky mluvící země (např. Maroka, Libanonu, Spojených arabských emirátů) může být také povoleno používat jejich licence, ale oficiální zdroje v tom nemají jasno. I když jste z jiné arabské země, mít vnitřně vysídlené osoby by bylo bezpečnější.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče pro řidiče mladší 22-25 let a poplatek za seniora pro řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na poskytovateli vozu a kategorii vozu mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte smluvní podmínky.

Překračování hranic

Egypt má pozemní hranice s Libyí, Súdánem, Izraelem a samosprávnou Gazou v Palestině. Hraniční vztahy se s každou zemí liší, ale žádná autopůjčovna nepovoluje hraniční přechody se sousední zemí.

Některé pohraniční oblasti Egypta jsou považovány za nebezpečné, zejména pro zahraniční návštěvníky. Patří mezi ně velká část Sinajského poloostrova, který hraničí s Izraelem a Gazou, a velká část Západní pouště, která zahrnuje hranice s Libyí a Súdánem. Mezi nebezpečí patří jak aktivita místních ozbrojenců, tak sporadické vojenské konflikty v Libyi a Súdánu. Cestování autem je v některých částech Egypta zakázáno – zeptejte se svého poskytovatele autopůjčovny více o nejnovějších aktualizacích. Pokud plánujete cestovat mimo hlavní turistické oblasti nebo do blízkosti potenciálně nebezpečných oblastí, poraďte se předem s ministerstvem zahraničních věcí.

Placené silnice

V Egyptě je řada zpoplatněných silnic. Částka, kterou musíte zaplatit, závisí na vámi zvolené silnici, denní době a vzdálenosti, kterou cestujete. Obvykle se přijímá hotovost. Nejlepší trasy jízdy

Důležité! Pohybovat se po Egyptě v půjčovně není jednoduchá záležitost, a to nejen kvůli nechvalně hektické jízdě, ale také kvůli obavám o bezpečnost. Jak bylo uvedeno v předchozí části, do mnoha částí země mají cizinci vstup zakázaný, včetně většiny Sinajského poloostrova (zejména jeho severní části), Západní pouště a velké části jihu země. Jak již bylo řečeno, stále existují pěkná místa, která můžete navštívit s půjčovnou, zejména v hlavních turistických oblastech a jejich okolí. Nezapomeňte si před cestou udělat průzkum, abyste získali nejnovější bezpečnostní aktualizace týkající se míst, která chcete navštívit (vždy je dobré poradit se s ministerstvem zahraničních věcí).

Asuán. Asuán, město na Nilu, se nachází ve starověké oblasti Núbie, která se rozkládá na jihu Egypta a severního Súdánu. Mezi místa související s jejich kulturou patří Núbijské muzeum a historické vesnice, i když možná budete mít to štěstí, že se setkáte s některými samotnými Núbijci – i když v malém počtu – protože v této oblasti žijí dodnes. Mezi další atrakce patří svěží veřejné zahrady, rozmanitá náboženská architektura a projížďky na feluce po Nilu. Chcete-li navštívit chrámy Abu Simbel s pronajatým autem, musíte se připojit ke konvoji – to lze rezervovat prostřednictvím některých turistických společností ve městě. Cesta mezi Asuánem a Abú Simbelem trvá v každém směru asi tři hodiny.

Alexandrie. Druhé největší egyptské město, které se nachází na pobřeží Středozemního moře, ztratilo mnoho ze svého historického multikulturního charakteru, ale ti, kteří vědí, kde hledat, mohou stále zahlédnout zbytky jeho minulé slávy. Mezi dobrá místa, kde začít, patří městská muzea věnovaná starověké egyptské, řecké a římské kultuře, které vládly oblasti v různých dobách, mamlúcká citadela v Qaitbay a katakomby Kom el-Shoqafa. Z města lze také podnikat řadu jednodenních výletů, z nichž v neposlední řadě patří cesta do starobylého klášterního komplexu Abu Mena, který je na seznamu světového dědictví, a také na pláže, které město obklopují.

Sharm el-Sheikh. Sharm el-Sheikh se nachází na jižním cípu Sinajského poloostrova a je jednou z nejoblíbenějších egyptských atrakcí. Sharmské pláže Rudého moře jsou světově proslulé potápěním a dalšími vodními sporty, zatímco samotné město je domovem mnoha zajímavých historických památek. Mezi atrakce poblíž Sharm el-Sheikh patří plážové město Dahab a klášter svaté Kateřiny, ale zatímco jižní část poloostrova je považována za bezpečnější než sever, měli byste si udělat průzkum a získat aktualizaci zabezpečení, pokud plánujete cestovat mimo Sharm el-Sheikh na vlastní pěst (samozřejmě se můžete také připojit k prohlídce - je jich mnoho, které nabízejí návštěvu výše zmíněných destinací, stejně jako Sinajské pouště a kaňonů).

Ceny pronájmu aut

 • Velká auta - od 1932 Kč za den
 • Střední auta - od 1287 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 2995 Kč za den
 • Malá auta - od 824 Kč za den
 • SUV - od 2176 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Existuje několik dobrých způsobů, jak najít levnější auto z půjčovny:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte během měsíce, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Egypta nejlevnější v říjnu, kdy je pronájem auta cca o 49 % levnější než roční průměr a cca 64 % levnější než pronájem auta v prosinci.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například levné půjčení automobilu do Egypta, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. akční letenky do Egypta do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. levné půjčení automobilu Egypt je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Egypt
Půjčení auta Egypt
Půjčení auta do Egypta
Půjčení auta v Egyptě
autopůjčovna vozů Egypt

Jak vyrazit do Egypta?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Egypt