Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta pro turisty, obchodníky i cestovatele je velmi jednoduché a dostupné po celém světě. Pokud si chcete v pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Porování cen nemusíte dělat sami. Tato služba to udělá za vás a vy si tak v klidu vyberete vůz, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Agentura, která se specializuje na pronájem automobilů, patří mezi jedny z největších. Ročně poskytne a zajistí pronájem vozu více než 6 000 000 klientů.

Spoustu času vám ušetří porovnání cen Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy) a vše vám zobrazí přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 28 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny. Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Fuerteventuře?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy). Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Fuerteventuře?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Fuerteventuře?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Fuerteventuře?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy) - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka levně Praha z Prahy na Tenerife do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy) se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Fuerteventura?

Fuerteventura je skvělé místo k prozkoumání. Přestože ostrov není velký, má různé pláže od oblastí vhodných pro rodiny s písčitým pobřežím a klidnými vodami až po pláže s černými oblázky a některá z největrnějších míst pro surfování v Evropě. Existuje spousta all inclusive turistických středisek, ale vlastní jízda vám dá příležitost cestovat také do jinak nepřístupných místních vesnic a prozkoumat hornaté vnitrozemské oblasti ostrova.

Jednosměrné půjčovny aut na Fuerteventuře

Mezi nejoblíbenější možnosti jednosměrného pronájmu pro vyzvednutí na Fuerteventuře a odvoz v jiném městě patří:

 • Z Fuerteventury na Lanzarote - 28 nabídek od € 19,68 za den
 • Z Fuerteventury na Tenerife - 15 nabídek od € 31,25 za den

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Fuerteventura

 • Letiště Fuerteventura: Také známé jako El Matorral, jediné letiště na ostrově obsluhuje každý rok více než 6 milionů cestujících. Má lety od více než 30 různých leteckých společností, včetně některých nízkonákladových společností. Letiště se nachází pouhých 5 km (3 míle) jihozápadně od hlavního města ostrova, Puerto del Rosario, a lze se na něj dostat za 5 až 10 minut.
 • Letiště Lanzarote: Letiště César Manrique-Lanzarote, které se nachází na nejbližším ostrově Fuerteventura, hostí lety do az mnoha destinací na pevninském Španělsku a ve zbytku Evropy. Letiště se nachází v blízkosti hlavního města Lanzarote, Arrecife, a je zde také dobré spojení s ostrovními přístavy.
 • Letiště Gran Canaria: Letiště Gran Canaria, nejrušnější letiště na Kanárských ostrovech a šesté nejrušnější ve Španělsku, v roce 2018 odbavilo 13,5 milionu cestujících. Letiště je uzlem pro 4 různé letecké společnosti, včetně nízkonákladových dopravců Vueling a Norwegian Air, a obsluhují desítky dalších.
 • Letiště Tenerife North: Dříve známé jako Tenerife North-Los Rodeos, letiště se nachází poblíž hlavního města Tenerife, Santa Cruz. Jedno z nejrychleji rostoucích letišť ve Španělsku odbavilo v roce 2018 5,5 milionu cestujících. Kromě mnoha letů do Evropy poskytuje také spojení do Senegalu v nedaleké západní Africe.
 • Letiště Tenerife South: Nejrušnější ze dvou letišť na Tenerife, hostí přímé lety do az různých destinací, jako je Velká Británie, Francie, Itálie, Německo a také Rusko, Rumunsko a Island.

Na Fuerteventuru se snadno dostanete ze sousedních ostrovů, zejména z Tenerife a Lanzarote, protože na všechny az nich jezdí častá trajektová doprava (ačkoli byste si měli předem zkontrolovat jízdní řády, protože služba je během turistické sezóny aktivnější).

Nicméně zeptejte se svého poskytovatele autopůjčovny, zda vám povoluje vzít si auto z půjčovny na trajekt a zda je možné vyzvednout si auto z půjčovny na jednom ostrově a poté jej odevzdat na jiném – někteří poskytovatelé to umožňují, zatímco jiní ne. Další možností je letět na sousední ostrov, odtud jet trajektem na Fuerteventuru a po příletu na Fuerteventuru si vyzvednout půjčovnu.

Užitečná fakta o městě

Fuerteventura se těší sucho-subtropickému klimatu s horkými léty, teplými zimami a malými teplotními změnami v průběhu roku. Průměrná teplota je 25 °C (76 °F) v srpnu, nejteplejším měsíci, a 18 °C (64 °F) v lednu, nejchladnějším měsíci. Ještě sušší než zbytek Kanárských ostrovů má Fuerteventura od začátku května do poloviny října prakticky žádné srážky. Nachází se poblíž západního pobřeží Afriky a pouště Sahara, Fuerteventura může někdy zažít typ písečné bouře zvané Calima.

Celý ostrov Fuerteventura byl vyhlášen biosférickou rezervací UNESCO. Na ostrově je řada chráněných oblastí a je domovem tak unikátních a ohrožených druhů, jako je sup kanárský egyptský, sysel barbarský a hrdlička obojková. Fuerteventura je také nejstarším z Kanárských ostrovů, vznikl vulkanickou erupcí asi před 20 miliony let. Naposledy sopky na Fuerteventuře vybuchly asi před 4000 lety.

Fuerteventura, kterou navštívili féničtí mořeplavci již v 11. století př. n. l., byla po staletí obydlena Guanche, původními obyvateli Kanárských ostrovů, kteří byli příbuzní Berberům z Maroka a Alžírska. Evropané poprvé dorazili v roce 1340 a napadli ostrov v roce 1405. Jazyk Guančů zanikl v 17. století, ale jejich dědictví přežívá v určitých tradicích, legendách a některých přejatých slovech z kanárské španělštiny, která se v kontinentálním Španělsku nepoužívají.

Nejlepší destinace a aktivity na Fuerteventura

 • Puerto del Rosario. Hlavní město je klidné a uvolněné místo, velmi odlišné od velkých kanárských měst, jako jsou Las Palmas a Santa Cruz na jiných ostrovech. Mezi památky patří krásný kostel Nuestra Señora del Rosario a socha kozí rodiny před ním (Puerto del Rosario se dříve jmenovalo Puerto des Cabras z ‚Kozího přístavu‘). V blízkosti města je také několik velmi pěkných pláží, hlavně Playa Chica, Playa Blanca a Playa del Matorral.
 • Ajuy. Ajuy, klidná rybářská vesnice na západním pobřeží ostrova, je známá svou pláží s černým pískem a dramatickými jeskyněmi Ajuy, které se nacházejí poblíž pobřeží. Vody poblíž Ajuy jsou obecně považovány za příliš nebezpečné na koupání, ale nabízené výhledy jsou stále úžasné. Některé z nejlepších mořských plodů na ostrově si můžete vychutnat také v jedné z jeho malých místních restaurací.
 • Corralejo. Corralejo, město v nejsevernější části Fuerteventury, má jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. Na výběr je také bohatství, od skalnatého a členitého pobřeží severně od města až po čistě bílé pobřeží jižně od něj. Více než jen potěšení pro oko, vlny Corralejo nabízejí také jedny z nejlepších kite-surfingu v Evropě, se spoustou obchodů poskytujících vybavení a instruktory.

Tipy na provoz a parkování

 • Rychlostní limity – 50 km/h (31 mph) v zastavěných oblastech, 90 km/h (56 mph) na většině standardních silnic, 100 km/h (62 mph) na standardních silnicích, které jsou buď jednosměrné, silnice s více než dvěma jízdními pruhy pro alespoň jeden směr provozu a silnice s krajnicemi širšími než 1,5 m a 120 km/h (74 mph) na dálnicích (ve Španělsku nazývané autovías).
 • Dokumentace k vozu a doklad o pojištění musí být vždy uvnitř vozidla.
 • Řidič a všichni cestující jsou povinni používat bezpečnostní pásy.
 • Děti do 12 let a měřící méně než 135 cm cestující na předním sedadle automobilu musí být usazeny v dětském zádržném systému přizpůsobeném jejich velikosti a hmotnosti.
 • Zbytečné používání zvukových výstražných zařízení (houkaček) je zakázáno.
 • Zákonný limit alkoholu je 0,05 % pro zkušené řidiče a 0,02 % pro začínající řidiče.
 • Tísňová linka je 112.

Placené silnice

Většina silnic ve Španělsku je bez poplatku. Zpoplatněné silnice se nazývají „carretera de peaje“. Na mapách a dopravních značkách musí všechny zpoplatněné silnice obsahovat písmeno P za typem silnice. Způsob platby se může lišit v závislosti na silnici, ale většina přijímá hotovost. Bez ohledu na region je průměrná odhadovaná cena 9,5 EUR (11,25 USD) za 100 km autem. Ceny a další informace najdete na oficiálních stránkách.

Nápady na jednodenní výlet na Fuerteventura

Cofete. Cofete, vesnice na jihozápadním okraji ostrova, je jedním z nejméně objevených míst na Kanárských ostrovech. Jeho odlehlost mohla mít něco společného s tím, že až do 70. let minulého století to byla militarizovaná uzavřená zóna. V dnešní době je oblast, která je známá svou úžasnou vilou Winter, místem nedotčených a strašidelně odlehlých pláží, které téměř nenavštěvují. Do vesnice, která se nachází 110 km (68 mil) jižně od Puerto del Rosario, se nelze dostat veřejnou dopravou, ale pokud jedete s půjčeným autem, lze vzdálenost ujet asi za dvě hodiny.

Národní park Sand Dune. Národní park, který hraničí s městem Corralejo, byl vytvořen, aby chránil působivé pouštní duny charakteristické pro ostrov. I když budete vždy blízko oceánu, procházka parkem se může cítit jako na jiné planetě nebo alespoň v saharské poušti. Toulejte se dostatečně dlouho a možná narazíte na opravdu velkolepé pláže s tyrkysově modrou vodou, které jsou odkudkoli jinde nepřístupné. Národní park je asi 24 km (15 mil) severně od Corraleja a autem se do něj dostanete za 25 minut

ostrov Lobos. Neobydlený ostrov poblíž severovýchodního pobřeží Fuerteventury, jeho jméno znamená ‚Ostrov vlků‘. Nebyli to však špičáci, ale spíše středomořští tuleni, kteří dali ostrovu jméno. Také známí jako „mořští vlci“ tam kdysi měli kolonii. V současné době je ostrov oázou nedotčené přírody a má také starý maják, který nabízí úžasné výhledy včetně některých sousedních Lanzarote. Ostrov je jen 15 minut jízdy trajektem od Corraleja a lodě mají průhledná skleněná dna (pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout některé z unikátních druhů ryb, jako je barakuda nebo žralok kladivoun, kteří žijí poblíž Lobosu Ostrov). Přístav Corralejo je jen 34 km (21 mil) od Puerto del Rosario a autem se k němu dostanete asi za 30 minut; můžete ho tam zaparkovat a vyzvednout si ho po návratu z ostrova Lobos.

Střed ostrova. Většina života Fuerteventury se přirozeně odehrává podél jejího pobřeží – natolik, že někteří turisté ostrov navštívili mnohokrát, ale nikdy se nevydali do jeho vnitrozemí. Ti, kdo jsou dobrodružnější, však využijí příležitosti vyrazit na krátkou projížďku a prozkoumat nejméně turistickou část Fuerteventury, která zahrnuje Venkovský park Betancuria a místní vesnice Antigua a La Oliva, které si zachovaly mnoho ze svého původního charakteru.

Nejoblíbenější typy půjčoven a aut

Nejoblíbenějším vozem z půjčoven na Fuerteventuře je Peugeot 108, těsně následovaný Fiatem 500 a Fiatem Panda. Nejoblíbenější typy aut z půjčoven jsou mini, ekonomický a kompaktní.

Další destinace

 • Lanzarote. Nejbližší soused Fuerteventury, Lanzarote, je známý svou vulkanickou scenérií. Ještě dramatičtější než na zbytku Kanárských ostrovů je, že vyhaslé sopky dodávají ostrovu jeho jedinečný vzhled, lze je prozkoumat během výletů a dokonce poskytují místním teplo na vaření masa. Přehlédnout by se neměly ani krásné jeskyně, přírodní parky a možnosti potápění.
 • Tenerife. Tenerife, největší a nejlidnatější z Kanárských ostrovů, je také nejrozvinutější. Každý rok přijíždějí statisíce cestovatelů, aby si užili působivé pláže, zábavný noční život a hotely all-inclusive. Mezi další atrakce patří Teide, nejvyšší hora Španělska, a úchvatný systém lávových jeskyní Cueva del Viento.
 • La Palma. Jedna z méně známých Kanárských ostrovů, a proto není tak snadno dostupná, La Palma zůstává něčím jako skrytým klenotem. Pláže jsou méně přeplněné než dokonce na Fuerteventuře a Lanzarote, ale stejně krásné. Zábavu si můžete užít i daleko od pobřeží, včetně jízdy autem na prohlídku El Roque de los Muchachos, hory 2 446 m (8 000 stop), která je dostupná autem, návštěvy kráteru Caldera de Taburiente nebo procházky po ostrově. zalesněné kaňony.
 • Gran Canaria. Nejlidnatější ostrov souostroví Gran Canaria je skvělým místem k návštěvě pro celou řadu atrakcí, které má. Mezi ně samozřejmě patří úžasné pláže a rušná letoviska, ale také kultivované město Las Palmas, energický noční život, prehistorická místa a spousta přírodních krás.

Ceny pronájmu aut na Fuerteventura

 • Kabriolety - od 1690 Kč za den
 • Kombi - od 829 Kč za den
 • Velká auta - od 1002 Kč za den
 • Střední auta - od 1021 Kč za den
 • Dodávky - od 2366 Kč za den
 • Malá auta - od 808 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Je snadné získat skvělé auto na Fuerteventura, pokud se budete řídit těmito tipy:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte během měsíce, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Fuerteventury nejlevnější v květnu při půjčení auta

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájem automobilů na Tenerife, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka levně Praha z Prahy na Tenerife do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájem automobilů Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy) je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)
Půjčení auta Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)
Půjčení auta na Tenerife
Půjčení auta na Fuerteventuře
autopůjčovna vozů Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Jak vyrazit na Tenerife?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy)