Půjčení auta Island
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Island

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Island

Půjčení auta Island

Půjčení auta Island

Půjčení auta, které nabízí firma s celosvětovou působností, využívají zejména turisté, obchodníci i cestovatelé, kteří potřebují auto kdekoliv na světě. Chcete vyrazit s rodinou na dovolenou a sháníte dobrý vůz za přijatelnou cenu? Projít nabídky jednotlivých provozoven je náročné zejména časově. Služba udělá velkou část práce za vás. Zobrazí vám ceny aut a vy se v klidu vyberete to, které nejvíce splňuje vaše požadavky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. 6 miliónů je počet zákazníků pro které ročně zajistí a poskytne půjčení vorzu.

Na jedné stránce vše hezky přehledně a jednoduše. Porovnání cen a typů aut (Island). Tři jednoduché kroky a máte možnost si půjčit auto ve více než 28 000 místech po celém světě. Půjčení auta Island

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Island

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Islandě?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Island?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Island. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Islandě?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Islandě?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Islandě?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Island - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levné letenky z Prahy na Island do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Island se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Islandu?

Island je skvělá země k poznávání autem. Přestože má populaci méně než půl milionu lidí, nabízí každému cestovateli spoustu, zejména pokud jde o přírodní krásy. Island je překvapivě rozlehlý a k mnoha památkám mimo hlavní město neexistuje žádná veřejná doprava, takže vlastní jízda je chytrá investice.

Pokud se chcete o půjčení auta na Islandu dozvědět více, nenechte si ujít našeho kompletního průvodce.

Island Půjčovna aut

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Island

 • Letiště Keflavík: Nachází se asi 50 km (31 mil) jihozápadně od hlavního města Islandu a je zdaleka největším a nejrušnějším letištěm v zemi.
 • Letiště v Reykjavíku: Toto letiště, známé také jako vnitrostátní Reykjavík, zajišťuje lety do destinací ve zbytku Islandu a také do Grónska a na Faerské ostrovy.
 • Letiště Egilsstaðir: Nachází se na východním pobřeží Islandu, Egilsstaðir má v současné době pouze jeden pravidelný veřejný let spojující jej s Reykjavíkem.

Nejlepší města a místa k návštěvě Islandu

 • Reykjavík. Reykjavík, domov pro téměř dvě třetiny islandské populace (pokud započítáte jeho předměstí), je destinací světové třídy, pokud jde o kulturu, umění a dokonce i jídlo. Mezi nejvýznamnější patří Islandská národní galerie a Kulturní dům s výstavami o islandských ságách. Pro mnoho cestovatelů je Reykjavík také centrem pro objevování jižní a západní části země.
 • Akureyri. Malé, ale plné života a invence, hlavní město severního Islandu je blízko pětihodinové cesty z Reykjavíku, ale dlouhá cesta stojí za to. Město je známé svou uměleckou čtvrtí, malebným nábřežím a samozřejmě přístupem do řady okolních přírodních oblastí.
 • Húsavík. Asi hodinu jízdy na sever od Akureyri si malý Húsavík může připadat doslova jako na konci světa. Město je známé jako jedno z nejspolehlivějších míst pro pozorování velryb, nedaleké migrace gigantických šelem přitahují každé léto tisíce návštěvníků. Samozřejmostí je také Muzeum velryb a Muzeum průzkumu.

Nejoblíbenější auto z půjčovny na Islandu

Nejvyhledávanějším vozem z půjčoven na Islandu je VW Polo, ale oblíbené jsou také Jeep Renegade Trailhawk a Fiat 500.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Island uznává řidičské průkazy všech členských států Evropské unie (EU) a Evropského hospodářského prostoru (EHP), pokud jsou platné.
 • Ostatní licence v latinské abecedě jsou obecně uznávány také za předpokladu, že jste byli na Islandu méně než jeden měsíc a jste na krátké cestě. (Řidiči, kteří jsou v zemi déle než toto období, musí místo toho získat místní licenci).
 • Pokud je váš řidičský průkaz vytištěn v jiné než latinské abecedě (cyrilice, arabštině atd.), budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • Podobně, pokud na vašem řidičském průkazu není vaše fotografie, možná budete muset mít IDP.
 • I když máte IDP, musíte mít také svou původní licenci neustále u sebe.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku od 22 do 25 let a za staršího řidiče za řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky pronájmu.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut

Nejoblíbenějším typem půjčovny aut je Economy, následovaný středním a kompaktním.

Nejlepší trasy jízdy

 • Severní Island. Akureyri a Husavik jsme již zmínili, ale pokud jste se dostali až sem, byla by škoda neprozkoumat vše ostatní, co tato divoká oblast nabízí. Vodopád Goðafoss, kráterové jezero Mývatn a sopka Vindbelgjarfjall jsou jen některé z jeho dramatických přírodních zajímavostí.
 • Westfjordy. Další úžasná destinace mimo vyšlapané cesty, kam se dostanete, pokud si pronajmete auto a navštívíte ho během teplejších měsíců roku, tento divoký poloostrov je skvělým místem, kde můžete obdivovat fjordy (přirozeně), zahlédnout papuchalka nebo jiného vzácného ptáka. a cítíte se jako skutečný průzkumník.
 • Jižní Island. Tento region, chlebník islandského cestovního ruchu, je mezi návštěvníky velmi oblíbený nejen pro svou relativní blízkost k hlavnímu městu, ale také pro všechny zábavné věci, které lze vidět a dělat. Mezi nejvýznamnější patří nadpozemská krajina Landmannalaugar, pláže s černým pískem Vík a národní park Þingvellir, který je na seznamu světového dědictví UNESCO.

Ceny pronájmu aut

 • Kombi - od 1741 Kč za den
 • Velká auta - od 2092 Kč za den
 • Střední auta - od 1919 Kč za den
 • Dodávky - od 4539 Kč za den
 • Malá auta - od 1662 Kč za den
 • SUV - od 3029 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Pro získání výhodného pronájmu auta na Islandu můžete udělat několik věcí:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Islandu nejlevnější v říjnu, kdy je pronájem auta zhruba o 55 % levnější než je roční průměr.
 • Podívejte se na náš seznam nejlepších půjčoven v Reykjavíku.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčovna aut na Island, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levné letenky z Prahy na Island do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčovna aut Island je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Island
Půjčení auta Island
Půjčení auta na Island
Půjčení auta na Islandě
autopůjčovna vozů Island

Jak vyrazit na Island?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Island