Půjčení auta Itálie
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Itálie

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Itálie

Půjčení auta Itálie

Půjčení auta Itálie

Obchodníci, cestovatelé i turisté z celého světa využívají služby půjčovny aut z celosvětovou působností. Plánujete si půjčit auto a procházet jednotlivé nabídky provozoven? Připravte se na velmi časově náročnou činnost. Jednotlivé ceny nemusíte porovnávat sami. Od toho je tady tato služba, která vše prohledá za vás a vy si jen vyberete auto, které vám vyhovuje. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Ročně poskytne a zajistí půjčení vozidla více než šesti miliónů turistů.

Na jedné stránce vše hezky přehledně a jednoduše. Porovnání cen a typů aut (Itálie). Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Itálie

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Itálie

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Itálii?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Itálie?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Itálie. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Itálii?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Itálii?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Itálii?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Itálie - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka Itálie do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Itálie se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Itálii?

Itálie je skvělá destinace pro návštěvu autem. Je domovem velkých měst, světoznámé kultury, odlišných regionů a přírodních krás. Po vlastní jízdě budete mít možnost navštívit sever i jih a také hlavní město Řím, které je uprostřed.

Tento článek je o pevninské Itálii. Informace o Sicílii najdete v článku o Sicílii. Informace o Sardinii najdete v článku o Sardinii.

Pokud se chcete dozvědět více o půjčení auta v Itálii, nenechte si ujít našeho kompletního průvodce. Itálie - pevninská půjčovna aut Jednosměrné půjčovny aut v Itálii

Zde jsou nejoblíbenější možnosti jednosměrného pronájmu k vyzvednutí v Itálii a odjezdu v jiné zemi:

 • Z Itálie na Sicílii - 2466 nabídek od 15,93 EUR za den
 • Z Itálie na Sardinii - 298 nabídek od 24,97 EUR za den
 • Z Itálie do Švýcarska - 18 nabídek od 122,16 EUR za den
 • Z Itálie do Španělska - 27 nabídek od 154,06 EUR za den
 • Z Itálie do Francie - 27 nabídek od 120,42 EUR za den

Nejlepší způsoby, jak se dostat do Itálie

 • Letiště Milán Malpensa: Letiště Malpensa, které slouží velkému severoitalskému městu Milán, v roce 2019 odbavilo 28 milionů cestujících. Letiště obsluhuje více než 40 leteckých společností, které nabízejí lety do a z destinací po celém světě. Mezi další letiště v oblasti Milána patří letiště Bergamo a Linate.
 • Letiště Rome Fiumicino: Také známé jako letiště Leonardo Da Vinci, Rome-Fiumicino je nejrušnějším letištěm v zemi, v roce 2019 obsloužilo více než 43 milionů cestujících. Mezitím se druhé letiště v oblasti Říma, letiště Ciampino, zaměřuje výhradně na nízké -nákladové letecké společnosti.
 • Letiště Neapol: Letiště Neapol, které slouží mnohamilionové metropoli jižní Itálie, provozuje lety více než 30 leteckých společností, včetně nízkonákladových dopravců, jako jsou Volotea, easyJet a Ryanair.
 • Letiště Benátky: Letiště Benátky, které slouží nejen slavnému plovoucímu městu, ale i většímu severovýchodnímu italskému regionu, odbavilo v roce 2019 asi 12 milionů cestujících. Nazývá se také letiště Marco Polo podle slavného cestovatele, který pocházel z města.
 • Overland: Pokud to váš poskytovatel půjčovny aut povolí, je možné si pronajmout auto v sousední zemi a poté jet do Itálie. Některá velká mezinárodní letiště poblíž Itálie jsou letiště Nice ve Francii, letiště Curych ve Švýcarsku a letiště Lublaň ve Slovinsku.

Nejlepší města a místa k návštěvě v Itálii

 • Řím: Řím, plný stop své starobylé vznešenosti, je skvělou historií, kulturou a kulinářskou destinací.
 • Benátky: Benátky, jedno z nejunikátnějších měst v Evropě, jsou plné nádherného umění a architektury a poskytují také přístup do širšího regionu Veneto na severovýchodě Itálie.
 • Toskánsko: Toskánsko je obraz, který má většina lidí na mysli, když myslí na Itálii, od nesčetných uměleckých a kulturních památek ve Florencii až po vinice a klasické farmářské vesnice.
 • Neapol a Kampánie: Kampánie je hrdá, ale pohostinná a je místem starobylých míst, vynikající kuchyně a také krásné Neapole a Pompejí.
 • Jih: Jižní Itálie, která ukazuje stopy svého řeckého dědictví a nezávislé přírody, se atmosférou velmi liší od severu a nabízí horské vesnice, divokou přírodu a pobřeží tří různých moří.

Nejoblíbenější auto z půjčovny

Cestovatelé nejčastěji volí Fiat Panda, populární jsou také Ford Fiesta a Fiat 500. Požadavky na řidičský průkaz

 • Itálie uznává zahraniční řidičské průkazy, pokud jsou psány latinskou abecedou a pokud jste na návštěvě na cestě kratší než šest měsíců. Pokud cestujete na delší cestu nebo pokud máte trvalé bydliště v Itálii, musíte získat místní řidičský průkaz.
 • Pokud je váš řidičský průkaz v jiné abecedě (např. Cyrilice nebo arabština), musíte mít mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • I když máte IDP, stále musíte také poskytnout platný řidičský průkaz z vaší země
 • Vždy musíte mít u sebe řidičský průkaz, nikoli kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří dodavatelé aut z půjčovny účtují poplatek mladému řidiči ve věku od 22 do 25 let a poplatek staršímu řidiči za řidiči starší 65 let.
 • V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky.

Překračování hranic

Itálie je ohraničena Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem, stejně jako San Marino a Vatikán, dvě enklávy uvnitř. Stejně jako Itálie jsou Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko členy Schengenského prostoru, což znamená, že tři vstupní požadavky pro tyto čtyři země jsou stejné jako pro Itálii. Mikrostáty San Marino a Vatikán nejsou členy schengenského prostoru, ale jejich vstupní požadavky jsou stejné jako pro Itálii.

Někteří poskytovatelé půjčoven aut vám umožňují překročit státní hranice a dokonce odevzdat auto v jiné zemi, zatímco jiní ne. Pokud chcete překročit národní hranici během doby pronájmu, nezapomeňte si před rezervací auta zkontrolovat smluvní podmínky. Další informace o přeshraničním pronájmu najdete v sekci Časté dotazy.

Nejoblíbenější typy aut z půjčovny

Nejoblíbenějším typem půjčovny automobilů v italské pevnině je Economy, následovaný Mini a Compact. Nejlepší jízdní trasy

 • Řím - Florencie (271 km / 168 mi) Cesta z italského hlavního města do srdce Toskánska vás provede některou z nejmalebnějších italských krajin, zvláště pokud si vyhradíte čas na objížďky vesnicemi.
 • Milán - Benátky (266 km) Milán může být blízko Alp, ale za pouhé tři hodiny se dostanete do Benátek na pobřeží Jaderského moře.
 • Neapol - Bari (257 km / 160 mi) Mezi těmito dvěma velkými jižními městy projdete celý italský poloostrov od východu na západ (nebo naopak).

Ceny autopůjčoven

 • Kabriolety - od 420 Kč za den
 • Kombi - od 1324 Kč za den
 • Velká auta - od 2280 Kč za den
 • Střední vozy - od 974 Kč za den
 • Osobní vozy - od 3101 Kč za den
 • Prémiová auta - od 5286 Kč za den
 • Malá auta - od 765 Kč za den
 • SUV - od 1192 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze za pronájem auta?

Pro získání dobré nabídky pronájmu auta v Itálii můžete udělat řadu věcí:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů půjčoven automobilů
 • Rezervujte si pronajatý vůz s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než půjdete
 • Znáte své požadavky na palivo a počet najetých kilometrů
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny za pronájem nejlevnější. Návštěva italské pevniny mimo hlavní sezónu může být nejméně dvakrát levnější než sem v hlavní sezóně cestovního ruchu.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například levné půjčovny vozu do Itálie, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka Itálie do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. levné půjčovny vozu Itálie je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Itálie
Půjčení auta Itálie
Půjčení auta do Itálie
Půjčení auta v Itálii
autopůjčovna vozů Itálie

Jak vyrazit do Itálie?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Itálie