Půjčení auta Jordánsko
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Jordánsko

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Jordánsko

Půjčení auta Jordánsko

Půjčení auta Jordánsko

Půjčení auta, které nabízí firma s celosvětovou působností, využívají zejména turisté, obchodníci i cestovatelé, kteří potřebují auto kdekoliv na světě. Plánujete si půjčit auto a procházet jednotlivé nabídky provozoven? Připravte se na velmi časově náročnou činnost. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Ročně poskytne a zajistí půjčení vozidla více než šesti miliónů turistů.

Jordánsko - porovnání všech dostupných aut na jedné stránce, přehledně a jednoduše. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 28 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny. Půjčení auta Jordánsko

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Jordánsko

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Jordánsku?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Jordánsko?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Jordánsko. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Jordánsku?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Jordánsku?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Jordánsku?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Jordánsko - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka levně do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Jordánsko se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Jordánsku?

Spojením pravého blízkovýchodního kouzla s otevřeností zbytku světa se Jordánsko stalo jednou z hlavních turistických destinací v regionu. Ať už tam cestujete za fascinujícími místy Petra a Wadi Rum, plážemi Rudého moře nebo za jedinečnými tradicemi a skutečnou pohostinností, nebudete zklamáni.

Půjčovna aut Jordan

Nejlepší způsoby, jak vstoupit do Jordánska

Letiště Amman Queen Alia: Největší mezinárodní letiště v Jordánsku je moderní a dobře propojené a nabízí lety do mnoha destinací na širším Středním východě, v Evropě a Asii.

 • Letiště Aqaba: Nachází se na samém jihozápadě země, letiště Aqaba nabízí vstupní bod do Rudého moře.
 • Po zemi: Do Jordánska by mohlo být možné vstoupit z Izraele, ačkoli situace na hranicích závisí na politickém klimatu v regionu a může se poměrně rychle měnit, takže sledujte nejnovější aktualizace. V pronajatém autě nemůžete překročit hranice. Nejbližší mezinárodní letiště je v Eilatu. Nejlepší města a místa k návštěvě
 • Ammán. Ammán, který je domovem čtyř milionů lidí, není jen hlavním a největším městem Jordánska, je to také jedna z nejzajímavějších metropolí arabského světa. Od památek, jako je Ammánská citadela a římská a osmanská místa, až po vynikající kuchyni a zábavu, i když poněkud bláznivý noční život, toto je místo, které má opravdu pro každého něco.
 • Petra. Červené město Petra, vytesané přímo do kamene, je jednou z hlavních turistických atrakcí na Blízkém východě. Davy a potíže mohou být ohromující, ale žádný výlet do země nebude plný, aniž byste viděli Petriny kláštery, hrobky a fasády, a je to tak správně - je to zážitek, který se jen jednou za život stane.
 • Akaba. Letovisko Aqaba se nachází na samém jihu země a je dalším oblíbeným turistickým cílem. Je zde spousta kultury, příkladem jsou památky, jako je hrad Aqaba a muzeum městského dědictví, ale hlavní atrakcí Aqaby je její pobřeží Rudého moře a nádherné potápění. Více o možnosti překročit hranici do sousedního Izraele čtěte níže.

Nejoblíbenější auto z půjčovny v Jordánsku

Nejoblíbenější auto z půjčovny v Jordánsku je Kia Picanto, ale docela oblíbené jsou také Toyota Yaris a Citroen C3.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Jordánsko uznává platné zahraniční řidičské průkazy, pokud jedete na krátkou cestu. Pokud v zemi žijete trvale, musíte místo toho získat místní licenci.
 • Pokud je váš řidičský průkaz vytištěn v jiné než latinské, jiné než arabské abecedě (cyrilice, čínštině atd.), budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • Podobně, pokud na vašem řidičském průkazu není vaše fotografie, možná budete muset mít IDP.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku od 22 do 25 let a za staršího řidiče za řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky pronájmu.

Překračování hranic

Jordánsko sdílí pozemní hranice s Izraelem, Palestinskou samosprávou, Sýrií, Irákem a Saúdskou Arábií. Pronajatým automobilem není možné překročit žádnou ze zemských hranic. Cestu do Iráku a Sýrie většina západních vlád důrazně nedoporučuje kvůli pokračujícím vojenským konfliktům v těchto zemích.

Mnoho cestovatelů se rozhodlo cestovat z jordánského města Aqaba do izraelského města Ejlat, protože obě města jsou od sebe vzdálena jen asi 15 km (9 mil). I když nemůžete cestovat s pronajatým autem, je možné vynechat jednu půjčovnu v Jordánsku a vyzvednout si novou po příletu do Izraele. Mějte však na paměti, že každá ze zemí má svou vlastní vízovou politiku, proto se předem informujte o vstupních požadavcích pro vaši národnost. Nezapomeňte si také vyhledat nejnovější situaci na hranicích, protože ačkoli je hranice normálně otevřená, v posledním desetiletí došlo k sporadickým uzavřením.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut v Jordánku

Nejoblíbenějším typem pronajímaného vozidla v Jordánsku je ekonomický typ, ale oblíbené jsou také velké a kompaktní.

Nejlepší trasy jízdy

 • Wadi Rum. Nachází se na jihu země, necelou hodinu jízdy od Akaby, Wadi Rum nebo Údolí Měsíce, je domovem některých skutečně nadpozemských krajin. Místo světového dědictví je charakteristické svými kaňony, skalními útvary, dunami a domovem Lawrence z Arábie. Ke vstupnímu bodu oblasti se můžete dostat pronajatým autem, ale musíte se odtud připojit k prohlídce s průvodcem v 4x4.
 • Rezervace mokřadů Azraq. Azraq, který se nachází na východě země asi 100 minut jízdy od Ammánu, je oázou v poušti, která je známá svou bažinatou krajinou a bohatou škálou ptáků, kteří oblastí migrují. Mokřady jsou ohraničeny rezervací Shaumari Wildlife Reserve, kde je možné spatřit lokálně ohrožené druhy, jako je somálský pštros a arabský oryx. Azraq a Shaumari jsou výrazně méně turistické než některé z výše uvedených destinací, takže návštěva zde vyžaduje určité plánování, ale přesto může být velmi nezapomenutelným zážitkem.
 • Mrtvé moře. Jedna z nejnižších a nejslanějších vodních ploch na planetě, návštěva Mrtvého moře, je dalším fascinujícím dobrodružstvím, které může Jordánsko nabídnout (země ovládá východní pobřeží moře). Kromě samotného moře existují různé atrakce, jako je Muzeum Mrtvého moře a rezervace Mujib Valley. Různé části pobřeží jsou přístupné autem buď z Ammánu, Akaby nebo ze středu země.

Ceny pronájmu aut

 • Velká auta - od 1099 Kč za den
 • Střední auta - od 615 Kč za den
 • Dodávky - od 2281 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 4717 Kč za den
 • Malá auta - od 532 Kč za den
 • SUV - od 1809 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Chcete-li získat výhodnou nabídku pronájmu auta v Jordánsku, můžete udělat několik věcí:

 • Porovnejte sazby
 • Rezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčovny aut levně do Jordánska, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka levně do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčovny aut levně Jordánsko je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Jordánsko
Půjčení auta Jordánsko
Půjčení auta do Jordánska
Půjčení auta v Ammanu
autopůjčovna vozů Jordánsko

Jak vyrazit do Jordánska?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Jordánsko