Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Španělsko - Kanárské ostrovy

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy

Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy

Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy

Zejména turisté využívají služby autopůjčovny s celosvětovou působností. Po službách sáhnouti i obchodníci a cestovatelé. Plánujete si půjčit auto a procházet jednotlivé nabídky provozoven? Připravte se na velmi časově náročnou činnost. Porovnání cen není žádná legrace. To za vás provede tato služba a vy si z pohodlí domovat vyberete vůz, který splňuje vaše nároky. Servis zajišťuje agentura na půjčení auta, která patří mezi ty největší na světě. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 6 miliónů zákazníkům ročně.

Spoustu času vám ušetří porovnání cen Španělsko - Kanárské ostrovy a vše vám zobrazí přehledně na jedné stránce. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Kanárských ostrovech?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Španělsko - Kanárské ostrovy?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Španělsko - Kanárské ostrovy. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Kanárských ostrovech?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Kanárských ostrovech?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Kanárských ostrovech?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka Španělsko - Kanárské ostrovy levně do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Španělsko - Kanárské ostrovy se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Kanárských ostrovech?

Kanárské ostrovy jsou skvělým místem pro pronájem auta. Jedinečný v krajině a osídlený nemocnicemi a hrdými lidmi, ať už se rozhodnete jet na Tenerife, Gran Canaria nebo na jeden z dalších ostrovů, neskončíte zklamáním. Španělsko - Kanárské ostrovy Autopůjčovna

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Kanárské ostrovy

 • Letiště Gran Canaria: Také známé jako Gran Canaria-Gando, nejrušnější letiště na Kanárských ostrovech, odbavilo v roce 2019 více než 13 milionů cestujících. Letiště je obsluhováno přibližně 40 různými leteckými společnostmi a je velkým uzlem pro nízkonákladové dopravce Vueling a Norwegian. Vzduch. Kromě evropských spojení má letiště lety také do a ze Senegalu, Gambie a Kapverd v nedaleké západní Africe.
 • Letiště Tenerife South: Nejrušnější ze dvou mezinárodních letišť na Tenerife v roce 2019 odbavilo více než 11 milionů cestujících. Letiště obsluhuje více než 30 různých leteckých společností, z nichž mnohé létají na a z Tenerife po celý rok.
 • Letiště Tenerife North: Toto letiště, které se nachází poblíž Santa Cruz, největšího města na Tenerife, odbaví každý rok asi 5,5 milionu cestujících. Tenerife North provozuje lety 13 různými leteckými společnostmi, přičemž většinu provozu zajišťují společnosti Vueling, CanaryFly a Binter Canarias.
 • Letiště Lanzarote: Také známé jako César Manrique-Lanzarote, hlavní letiště nejsevernějšího z Kanárských ostrovů odbavilo v roce 2019 přes sedm milionů cestujících. Letiště obsluhuje více než 20 leteckých společností, které zajišťují lety do a z různých destinací, jako je United Království, Německa a Finska.
 • Letiště Fuerteventura: Fuerteventura-El Matorral odbaví přibližně šest milionů cestujících ročně. Na letiště létá téměř 30 různých leteckých společností, včetně nízkonákladových dopravců, jako jsou easyJet, Wizz Air a Volotea.
 • Letiště La Palma: Letiště La Palma, které se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, odbavilo v roce 2019 přibližně 1,5 milionu cestujících. Letiště má lety od 14 různých leteckých společností a zajišťuje spojení s destinacemi jako Madrid, Amsterdam, Londýn a Berlín.
 • Letiště La Gomera: Letiště La Gomera, které obsluhuje stejnojmenný malebný ostrov, nabízí lety, které zajišťuje společnost Binter Canarias, a to pouze ze dvou destinací, ostrovů Tenerife a Gran Canaria. Díky tomu je La Gomera dostupná z kontinentální Evropy s přestávkou na jednom z výše uvedených ostrovů.
 • Letiště El Hierro: Nejzápadnější z Kanárských ostrovů létají pouze dvě letecké společnosti, Binter Canarias a CanaryFly. Stejně jako letiště La Gomera má pouze přímé spojení na ostatní Kanárské ostrovy, ale je zde možnost přestupu na Tenerife nebo Gran Canarii.
 • Po moři: Každý ze sedmi Kanárských ostrovů má alespoň jeden osobní trajektový přístav. Je dobré vyhledat si jízdní řády a rezervovat lístky předem; služby jsou v teplých měsících roku mnohem častější, ale lístky se také rychleji vyprodávají. Většina trajektových společností povoluje pronájem auta na palubě, ale měli byste se předem ujistit. Měli byste se také zeptat svého poskytovatele půjčeného auta, zda povoluje poskakování na ostrově vozidlem.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • Tenerife. Největší a nejlidnatější z Kanárských ostrovů je také nejoblíbenější turistickou destinací na souostroví. Tenerife, známé svým rozvinutým, zastavěným pobřežím, možnostmi zábavy a Mount Teide, třetí největší aktivní sopkou na světě, navštíví každý rok kolem pěti milionů cestovatelů, což je více než pětinásobek počtu stálých obyvatel.
 • Gran Canaria. Druhý největší z Kanárských ostrovů má také nejvyšší hustotu osídlení, ale půjčení auta vám dává možnost uniknout davům a podívat se na některé z malebných vrcholů Gran Canaria. Patří sem park Palmitos, hory Valsequillo a malá místa pro surfování a potápění na severním pobřeží ostrova.
 • Fuerteventura. Druhý největší ostrov souostroví, Fuerteventura, zůstává ve srovnání s Tenerife a Gran Canarií nezmapovaným územím. Je řídce osídlený a je domovem nádherných pláží, starobylých horských vesnic a některých z nejlepších příležitostí kitesurfingu na obou stranách Atlantiku.
 • Lanzarote. Lanzarote, nejvýchodnější z Kanárských ostrovů, je silně ovlivněn saharskými větry přicházejícími z blízké severní Afriky, které přispívají k jeho nadpozemské sopečné krajině. Mezi další zajímavosti Lanzarote patří národní park Timanfaya, sopečné jeskyně Haria a nedaleký ostrov Graciosa.
 • La Palma. La Palma se nachází v severozápadní části souostroví a nabízí skvělou kombinaci klidné, uvolněné atmosféry a skvělé infrastruktury pro cestovní ruch. Je tu také spousta věcí k vidění, od krásných majáků až po Ruta de los Volcanes, malebnou turistickou trasu.
 • La Gomera. La Gomera, známá svým jedinečným pískavým jazykem, je perfektní destinací pro přírodní turistiku. Ostrov je plný působivých roklí, hustých lesů a drsných, dramatických pláží. San Sebastian, La Gome Ra's roztomilý kapitál, také stojí za to se podívat.
 • El Hierro. El Hierro, nejmenší, nejméně obydlený a nejjižněji položený ze sedmi hlavních kanárských ostrovů, je skutečnou destinací mimo cestu. Příroda El Hierro je stejně působivá jako kdekoli na souostroví a ostrov má také působivé sopečné lávové trubice, které můžete navštívit připojením se k prohlídce.

Nejoblíbenější auto z půjčovny

Nejoblíbenější půjčovnou aut na Kanárských ostrovech je Kia Picanto. Cestovatelům se také líbí VW Polo a Renault Clio.

Nejoblíbenější typy aut z půjčovny

Nejoblíbenějším typem půjčovny automobilů na Kanárských ostrovech je ekonomika, následuje mini a kompaktní.

Nejlepší jízdní trasy

Santa Cruz - Los Cristianos (76 km / 47 mi) Trasu mezi největším městem Tenerife a Los Cristianos lze zvládnout za méně než hodinu. Většinu cesty vás provede západním břehem ostrova. Ceny autopůjčoven

 • Kabriolety - od 1523 Kč za den
 • Kombi - od 619 Kč za den
 • Velká auta - od 1116 Kč za den
 • Střední vozy - od 777 Kč za den
 • Osobní vozy - od 1663 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 2085 Kč za den
 • Malá auta - od 541 Kč za den
 • SUV - od 1877 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze za pronájem auta?

Chcete -li získat dobrou nabídku pronájmu aut na Kanárských ostrovech, můžete udělat řadu věcí:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů půjčoven automobilů
 • Rezervujte si pronajatý vůz s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než půjdete
 • Znáte své požadavky na palivo a počet najetých kilometrů
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny za pronájem nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Kanárských ostrovů nejlevnější v červnu, kdy je pronájem auta zhruba o 27% levnější než roční průměr.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčovna vozu levně na Kanárské ostrovy, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka Španělsko - Kanárské ostrovy levně do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčovna vozu levně Španělsko - Kanárské ostrovy je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy
Půjčení auta Španělsko - Kanárské ostrovy
Půjčení auta na Kanárské ostrovy
Půjčení auta na Kanárských ostrovech
autopůjčovna vozů Španělsko - Kanárské ostrovy

Jak vyrazit na Kanárské ostrovy?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Španělsko - Kanárské ostrovy