Půjčení auta Korfu
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Korfu

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Korfu

Půjčení auta Korfu

Půjčení auta Korfu

Zejména turisté využívají služby autopůjčovny s celosvětovou působností. Po službách sáhnouti i obchodníci a cestovatelé. Pronajmout vůz není problém, nabídka provozoven je velmi široká. Připravte se ale na to, že hledání je velmi časově náročné. Porovnání cen není žádná legrace. To za vás provede tato služba a vy si z pohodlí domovat vyberete vůz, který splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Ročně poskytne a zajistí pronájem vozu více než 6 000 000 klientů.

Korfu - porovnání všech dostupných aut na jedné stránce, přehledně a jednoduše. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 28 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny. Půjčení auta Korfu

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Korfu

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Korfu?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Korfu?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Korfu. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Korfu?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Korfu?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Korfu?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Korfu - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levné letenky z Prahy na Korfu do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Korfu se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Půjčovna aut Korfu

Mezinárodní letiště Korfu, známé také jako Mezinárodní letiště Ioannise Kapodistriase, je aktivním letištěm na řeckých ostrovech Kerkyra a Korfu. Letiště se nachází asi 3 km jižně od města Korfu a 0,5 km severně od Pontikonisi. Přiblížení na přistání v severovýchodním směru ukáže cestujícím na palubě malebný výhled na Pontikonisi. Je na místě zmínit, že budova terminálu nestačí odbavit velký počet cestujících.

Korfu je celoročně oblíbenou destinací pro odbornou dovolenou v Řecku. Je tedy lepší rezervovat si pronájem auta na letišti Korfu předem za srovnatelně levnější ceny, než si půjčovat přímo na přepážce. Na letišti Korfu nabízejí své služby různé autopůjčovny, jako je Hertz, Budget a Europcar. Jak již bylo zmíněno, mějte na paměti, že rezervace přímo na přepážce autopůjčovny vás může stát více.

Auto Europe nabízí vynikající služby, široký výběr a nejnižší ceny. Nikdy nebudete zklamáni, když si pronajmete auto na Korfu s Auto Europe. Své oblíbené auto si můžete vybrat na vhodném místě na Korfu ještě předtím, než ostrov objevíte.

Půjčení auta na Korfu

Existuje mnoho faktorů, které byste měli mít na paměti při rezervaci auta Downtown.

Půjčit si auto bude levnější, když si vyzvednutí zarezervujete 10 dní předem, než přímo na přepážce. Je třeba si uvědomit, že jednosměrná cesta bude dražší než zpáteční cesta s návratem na místo vyzvednutí.

Pokud hledáte pronájem auta v centru Korfu. Green motion nabízí vozidla šetrná k životnímu prostředí s nejlepší ekologickou technologií. Green motion, půjčovna aut, nabízí širokou škálu vozidel, od luxusních limuzín až po malá městská auta, z nichž všechny nám poskytují ekologické cestování.

Navzdory mnoha ovlivňujícím faktorům je průměrná sazba za pronájem auta v centru Korfu 70 USD za den. V období nízkého turistického ruchu může být cena nižší a v hlavní sezóně může od této ceny stoupat.

Řízení na Korfu

Mějte na paměti, že hlavní silnice vedoucí podél východního pobřeží a sever-jih jsou v dobrém stavu. Ale mnoho dalších silnic má špatný povrch. Ujistěte se, že když si půjčujete auto na letišti Korfu, je nutné požádat o pojištění, které kryje poškození spodku pronajatého vozu.

Toto jsou některé body, které byste měli mít na paměti při jízdě na Korfu.

 • Řekové vždy jezdí se svými vozidly po pravé straně silnice
 • Maximální povolená rychlost ve městech je 50 km/h a 110 km/h na silnicích, 120 km/h na dálnicích
 • Před jízdou je přísně zakázáno pít alkohol a drogy.
 • Auta na kruhovém objezdu musí dát přednost autům, která do kruhového objezdu vjíždějí V Řecku,
 • Systém dopravního značení na Korfu je trochu složitější. Značky nelze najít před křižovatkou, použijte GPS. V Rolando's si můžete pronajmout auto s navigačním systémem.
 • Korfu je svěží zelený ostrov a někdy je těžké najít znamení před flórou. Průjezd přes stopku v rychlosti je velmi nebezpečný.
 • Jezděte opatrně a pomalu, abyste byli v bezpečí, užívejte si přírodu kolem vás.
 • Na rozdíl od jiných částí světa nejsou na Korfu víkendy na silnicích rušné. Některé pláže vypadají o víkendu rušně, ale silnice jsou tišší, protože místní nemusí chodit do práce.

Autopůjčovny na Korfu

Klíčovou roli v tom ale hraje nalezení nejlepšího poskytovatele autopůjčoven na Korfu Řecko.

Dobrý obchodník je nejen levný, ale také snadný výběr a odevzdání, stejně jako příjemná obsluha na přepážce a dobře udržované vozy.

Na Korfu se každý dodavatel autopůjčoven snaží udělat maximum pro to, abyste se cítili spokojeně a pohodlně. Podívejte se na tyto společnosti, které zahrnují jak místní agentury, tak renomované mezinárodní poskytovatele na Korfu, Enterprise Car Rental, Thrifty Car Rental, Sixt Car Rental, Green Motion, Caldera Car Rental, International Car Rental, Abbycar Car Rental, Europcar Car Rental.

Nejlepší výlety z Korfu

Nádherný ostrov Korfu je jako stvořený k objevování. Pokud hledáte jednodenní výlety, zde jsou místa, která byste na Korfu měli navštívit.

Začněte svůj výlet tím, že se vydáte na horu Pantokrator. Určitě navštivte za jasného dne, protože snímky a scenérie jsou prostě úžasné. Silnice jsou dost větrné a úzké, takže na návštěvu za relativně dobrého počasí.

Při sestupu z hory Pantokrator je na východní straně hory několik krásných pláží. Udělejte si pauzu na pláži Kalami, vyzujte si boty a pádlujte v modré vodě.

Další výlet míří do Kassiopi. Je to krásné malé přístavní město. Poté se vydejte směrem na pláž Logas, kde se můžete zastavit v kavárně 7th Heaven Cafe. Krajina je úžasná.

Často kladené otázky o pronájmu auta na letišti Korfu

Ve které oblasti na Korfu je nejlepší se ubytovat? Nejlepší oblastí pro pobyt na Korfu pro rodiny je pláž Agios Georgios na severu, je to velmi klidná a uvolněná destinace s velkou pláží ideální pro batolata a malé děti.

Jaký je nejlevnější čas na cestu do Korfu?

Od listopadu do dubna je nejlevnější čas na návštěvu ostrova Korfu. Opět, pokud hledáte absolutně nejlevnější čas na prohlídku ostrova Korfu, je obvykle konec března.

Kdy je nejlepší čas navštívit Atény?

Nejlepší měsíce k návštěvě Korfu jsou duben t a květen a znovu září až listopad. Přestože je zde ve Středozemním moři vždy barevné počasí, zjistíte, že zimní teploty nejsou vhodné ke koupání na pobřeží Korfu, zatímco letní měsíce přitahují velké množství turistů.

Dokážete se obejít po Korfu bez auta?

Korfu má velmi dobrou autobusovou a veřejnou dopravu. Takže technicky k návštěvě ostrova Korfu nepotřebujeme auto, ale zabere to čas.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájem aut na Korfu, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levné letenky z Prahy na Korfu do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájem aut Korfu je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Korfu
Půjčení auta Korfu
Půjčení auta na Korfu
Půjčení auta na Korfu
autopůjčovna vozů Korfu

Jak vyrazit na Korfu?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Korfu