Půjčení auta Kostarika
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Kostarika

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Kostarika

Půjčení auta Kostarika

Půjčení auta Kostarika

Autopůjčovna s celosvětovou působností, jejíž služby využívají turisté, cestovatelé i obchodníci na celém světě. Pokud si chcete v pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Agentura, která se specializuje na pronájem automobilů, patří mezi jedny z největších. 6 miliónů je počet zákazníků pro které ročně zajistí a poskytne půjčení vorzu.

Přehledné zobrazení a porovnání cen půjčení auta (Kostarika) na jedné stránce. Tři jednoduché kroky a máte možnost si půjčit auto ve více než 28 000 místech po celém světě. Půjčení auta Kostarika

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Kostarika

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Kostarice?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Kostarika?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Kostarika. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Kostarice?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Kostarice?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Kostarice?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Kostarika - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levné letenky Praha Kostarika do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Kostarika se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Kostarice?

Kostarika je skvělé místo k prozkoumání podle zemí. Malý, ale překvapivě pestrý, nabízí ohromující hory a sopky, bujnou džungli a rozsáhlé pobřeží ne jednoho, ale dvou oceánů.

Půjčovna aut Kostarika

Nejlepší způsoby, jak se dostat na Kostariku

 • Letiště Juan Santamaria: Toto letiště, pojmenované po kostarickém národním hrdinovi, je největší v Kostarice a patří mezi nejrušnější ve Střední Americe. Letiště má lety do az mnoha destinací v Americe a také do některých v Evropě. Nachází se méně než 20 km (12 mil) severozápadně od centra San Jose, na letiště se dostanete asi za 25 minut.
 • Letiště Tobíase Bolañose: Druhé letiště obsluhující oblast hlavního města, Tobías Bolaños, nabízí přístup do některých vzdálenějších destinací v zemi, jako je Drake Bay a Tortuguero.
 • Letiště Liberia: Letiště Liberia obsluhuje stejnojmenné město na severozápadě a létá do mnoha destinací ve Spojených státech a také v zemích jako Kanada, Spojené království a sousední Panama.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • San Jose. Přestože hlavní město Kostariky může být někdy přehlédnuto kvůli veškerému přírodnímu bohatství, které země nabízí, je to krásné místo k návštěvě. Mezi hlavní zajímavosti hlavního města, které je znatelně uvolněnější než některé jeho latinskoamerické protějšky, patří Pre-Columbian Gold Museum a Insect Museum na Kostarické univerzitě.
 • Cartago. Město Cartago, které se nachází méně než hodinu od hlavního města, a proto je snadné jej navštívit na jednodenní výlet, je pravděpodobně nejlepším místem v zemi, kde můžete vidět zbytky koloniální španělské architektury. Nejznámější stavbou je bazilika Panny Marie Andělské, ale mezi další skvosty patří ruiny farnosti svatého Jakuba apoštola a nedaleké údolí Orosi.
 • Severní a střední Pacifik. Skládá se z ohromujícího pobřeží, mnoha národních parků a strmých horských silnic, což je nejnavštěvovanější část Kostariky. Mezi nejvýznamnější patří světoznámé surfařské město Tamarindo a Monteverde a rezervace Santa Elena Cloud Forest, ale je zde také spousta skrytých drahokamů, které může zvědavý cestovatel prozkoumat.

Nejoblíbenější auto z půjčovny Kostarika

Nejoblíbenějším autem z půjčovny v Kostarice je Toyota Corolla, i když mnoho cestovatelů volí také Toyotu Yaris a Hyundai Accent. Nejoblíbenější typy aut z půjčoven jsou ekonomický, kompaktní a střední. Zatímco menší auto je naprosto v pořádku k prozkoumávání měst a cestování po hlavních silnicích, jízda do hor nebo džungle může vyžadovat 4x4.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Kostarika uznává zahraniční řidičské průkazy, pokud jsou napsány latinkou a pokud jedete na cestu, která je kratší než tři měsíce. Pokud jedete na delší cestu nebo pokud máte trvalé bydliště v Kostarice, musíte získat místní řidičský průkaz.
 • Pokud je váš řidičský průkaz v jiné abecedě (např. azbuce nebo arabštině), musíte mít mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • I když máte IDP, stále musíte poskytnout také platný řidičský průkaz ze své země
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku od 22 do 25 let a za staršího řidiče za řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky.

Překračování hranic

Kostarika má dvě sousední země, Panamu a Nikaraguu. Existuje několik poskytovatelů autopůjčoven, kteří povolují přeshraniční cesty do první, ale prakticky žádná do druhé. Autopůjčovny, které umožňují jednosměrné pronájmy do Panamy, najdete tak, že při vyhledávání zadáte místa vyzvednutí a odevzdání auta.

Hranice je možné překročit městskou hromadnou dopravou a po příjezdu do sousední země si vyzvednout auto z půjčovny. Mějte však na paměti, že každá země má svou vlastní, jedinečnou vízovou politiku. Zatímco lidé z většiny západních zemí mohou navštívit Kostariku i její sousedy bez víz, situace je odlišná od návštěvníků z jiných zemí. Pokud plánujete během své cesty navštívit některého ze sousedů Kostariky, poraďte se předem s ministerstvem zahraničních věcí.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut Kostarika

Na Kostarice je mnoho zpoplatněných silnic, některé začínají nebo končí v San Jose.

Většina zpoplatněných silnic má tři typy jízdních pruhů – manuální, dobrovolný a rychlý. Mýtné v ručních pruzích přijímají pouze hotovost. Je dobré mít mince a bankovky nižší nominální hodnoty, jinak může být získání drobných zpět problémem.

V dobrovolných pruzích je poplatek o něco vyšší než v manuálních a mýtnice akceptují pouze přesnou změnu. Myšlenka je taková, že dobrovolné pruhy mají obecně tendenci se pohybovat rychleji než ty manuální. Pro turisty se vyplatí vzít si je pouze tehdy, když jsou ve spěchu.

Vozy, které mohou používat pruhy Quick Pass, musí být vybaveny elektronickým transpondérem Quick Pass. Platba proběhne automaticky a transpondér ji zaregistruje pípnutím. Mnoho aut z půjčoven bude předem vybaveno transpondérem Quick Pass a někteří poskytovatelé půjčoven mohou za tuto službu účtovat příplatek. Obraťte se předem na svého poskytovatele půjčovny aut, abyste se dozvěděli více o Quick Pass nebo s jakýmikoli dalšími dotazy ohledně zpoplatněných silnic v Kostarice.

Nejlepší trasy jízdy na Kostarice

 • Karibské pobřeží: Karibskou oblast Kostariky tvoří provincie Limon, která se táhne od hranic s Nikaraguou na severu až po panamské hranice na jihu. Relativně nepoznamenaný masovou turistikou, region je domovem iniciativ udržitelného cestovního ruchu, velkých konverzačních oblastí a jamajské diaspory v zemi.
 • Vnitrozemský sever: Vnitrozemské severní části Kostariky jsou řídce osídlené a jsou tvořeny původní krajinou hor a sopek, stejně jako oblačných lesů a horkých pramenů mezi nimi. Největší město, Ciudad Quesada, je oblíbeným místem pro dovolenou a může sloužit jako základna pro objevování zbytku regionu, ale můžete to udělat také ze San Jose, protože většina destinací v regionu je vzdálena 2–3 hodiny jízdy autem. hlavní město.
 • Jihozápad: Tento odlehlý kout džungle je známý jako nejzelenější část Kostariky a je jedním z míst s největší biodiverzitou na planetě. Cesta tam zabere čas, a jakmile sjedete z hlavních silnic do přírody, bude možná cesta kolem vyžadovat turistického průvodce, ale ti, kdo jsou natolik zvědaví, aby plánovali dopředu a podnikli tento výlet, budou bohatě odměněni.

Ceny pronájmu aut

 • Velká auta - od 2382 Kč za den
 • Střední auta - od 2207 Kč za den
 • Dodávky - od 8424 Kč za den
 • Malá auta - od 1805 Kč za den
 • SUV - od 2782 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Chcete-li získat výhodnou nabídku na pronájem auta v Kostarice, můžete udělat několik věcí:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Kostariky nejlevnější v květnu, kdy je pronájem auta asi o 41 % levnější, než je roční průměr.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájem auta do Kostariky, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levné letenky Praha Kostarika do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájem auta Kostarika je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Kostarika
Půjčení auta Kostarika
Půjčení auta do Kostariky
Půjčení auta na Kostarice
autopůjčovna vozů Kostarika

Jak vyrazit do Kostariky?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Kostarika