Půjčení auta Mauricius
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Mauricius

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Mauricius

Půjčení auta Mauricius

Půjčení auta Mauricius

Obchodníci, cestovatelé i turisté z celého světa využívají služby půjčovny aut z celosvětovou působností. Pronajmout vůz není problém, nabídka provozoven je velmi široká. Připravte se ale na to, že hledání je velmi časově náročné. Porování cen nemusíte dělat sami. Tato služba to udělá za vás a vy si tak v klidu vyberete vůz, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 6 miliónů zákazníkům ročně.

Na jedné stránce vše hezky přehledně a jednoduše. Porovnání cen a typů aut (Mauricius). Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Mauricius

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Mauricius

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Mauriciusu?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Mauricius?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Mauricius. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Mauriciusu?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Mauriciusu?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Mauriciusu?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Mauricius - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levná letenka Praha země1 do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Mauricius se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Mauriciu?

Mít auto na Mauriciu vám umožní objevovat tento tropický ostrov svým vlastním tempem. Ostrov je malý a dobře propojený silniční sítí, takže cestovní vzdálenosti jsou malé, přesto objevíte překvapivou rozmanitost kultury a přírody.

Půjčovna aut na Mauriciu

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Mauricius

Letiště Mauritius: Jediné mezinárodní letiště na Mauriciu se nachází v Plaisance a je asi hodinu jízdy od Port-Louis. Hostí lety do az mnoha destinací v Africe, Evropě a Asii.

Nejlepší města a místa k návštěvě na Mauriciu

 • Blue-Bay: Blue-Bay, známá jako místo pro šnorchlování a provozování dalších vodních sportů, je také místem, kde můžete ochutnat vynikající mauricijskou kuchyni, směs francouzských, indických a afrických vlivů. Místní říkají, že nejlepší restaurace musíte hledat mimo hlavní turistické oblasti.
 • Port-Louis: Hlavní město Mauricia je malé a útulné. Jeho umělecké prostory a muzea jsou nejlepšími místy, kde se můžete dozvědět o kultuře a historii ostrova.
 • Bel Ombre: Oblast kolem vesnice Bel Ombre je domovem nejen divokých pláží, ale také působivých hor, přírodní rezervace Frédérica.
 • Rivière Noire: Také známý jako Black River District, nejzápadnější část Mauricia má malebné vodopády Tamarin, stejně jako jedinečné duny a soutěsky.
 • Pereybere: Nachází se na severním cípu ostrova Mauricius, Pereybere a jeho okolní pláže nabízejí prvotřídní příležitosti k potápění.

Nejoblíbenější auto z půjčovny

Nejoblíbenější auto z půjčovny na Mauriciu je Hyundai i10, ale oblíbené jsou také Toyota Vitz a Citroen C1.

Překračování hranic

Mauricius jako ostrovní země nemá žádné sousedy, takže neexistují žádné pozemní hranice, které by bylo možné překročit.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut

Nejoblíbenějším typem půjčovny aut na Mauriciu je ekonomický typ, ale cestovatelé také obvykle volí mini a středně pokročilé.

Nejlepší trasy jízdy

Plaisance - Grand Baie (70 km / 43 mil) Mauricius je známý svými plážemi, ale trasa mezi těmito dvěma oblíbenými turistickými destinacemi vám umožní prozkoumat více z vnitrozemí.

Ceny pronájmu aut Mauricius

 • Kabriolety - od 3051 Kč za den
 • Kombi - od 1250 Kč za den
 • Velká auta - od 1150 Kč za den
 • Střední auta - od 849 Kč za den
 • Dodávky - od 1353 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 2291 Kč za den
 • Malá auta - od 788 Kč za den
 • SUV - od 1893 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Chcete-li získat výhodnou nabídku pronájmu auta na Mauriciu, můžete udělat několik věcí:

 • Porovnejte sazby
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Mauricia nejlevnější v říjnu, kdy je pronájem auta zhruba o 30 % levnější než je roční průměr.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například levná půjčovna aut na Mauricius, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levná letenka Praha země1 do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. levná půjčovna aut Mauricius je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Mauricius
Půjčení auta Mauricius
Půjčení auta na Mauricius
Půjčení auta na Mauriciusu
autopůjčovna vozů Mauricius

Jak vyrazit na Mauricius?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Mauricius