Půjčení auta Mexiko
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Mexiko

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Mexiko

Půjčení auta Mexiko

Půjčení auta Mexiko

Zejména turisté využívají služby autopůjčovny s celosvětovou působností. Po službách sáhnouti i obchodníci a cestovatelé. Plánujete dovolenou a chcete si půjčit auto? Určitě si projděte nabídky jednotlivých provozoven. To může být ale hodně náročné nejen na čas, ale i vaše nervy. Jednotlivé ceny nemusíte porovnávat sami. Od toho je tady tato služba, která vše prohledá za vás a vy si jen vyberete auto, které vám vyhovuje. Agentura, která se specializuje na pronájem automobilů, patří mezi jedny z největších. Půjčení vozidel ročně poskytne více než 6 miliónům klientů.

Spoustu času vám ušetří porovnání cen Mexiko a vše vám zobrazí přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 28 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny. Půjčení auta Mexiko

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Mexiko

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Mexiku?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Mexiko?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Mexiko. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Mexiku?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Mexiku?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Mexiku?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Mexiko - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka levně do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Mexiko se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Mexiku?

Mexiko je skvělá země na půjčení auta. S ohromující přírodou, velkou kulturní rozmanitostí a přístupem ke dvěma oceánům je to zábavné místo, které můžete prozkoumat svým vlastním tempem. Turistické hotspoty jako Mexico City, Cancún a Acapulco jsou světově proslulé, ale návštěva některých méně známých částí může být stejně obohacující.

Půjčovna aut Mexiko

Nejlepší způsoby, jak vstoupit do Mexika

 • Letiště Mexico City: Také známé jako Letiště Benita Juareze po bývalém prezidentovi, je zdaleka nejrušnější v zemi a v roce 2020 odbavilo více než 50 milionů cestujících. Letiště nabízí lety do az nepřeberného množství destinací v Americe, Evropě , Africe a Asii.
 • Letiště Cancún: Letiště Cancún obsluhuje oblíbenou prázdninovou destinaci a létá více než 40 leteckými společnostmi, které jej spojují s destinacemi po celém světě.
 • Letiště Guadalajara: Letiště Guadalajara obsluhuje hlavní město státu Jalisco a druhé největší město Mexika, ročně odbaví asi osm milionů cestujících. Letiště hostí desítky letů do destinací ve zbytku Mexika a Spojených státech.
 • Letiště Merida: Letiště Merida, které poskytuje přístup do další prázdninové destinace na Yucatánu, je poměrně malé, ale nabízí spojení s takovými destinacemi, jako je Houston a Miami.
 • Letiště Los Cabos: Letiště Los Cabos, pojmenované po oblíbeném prázdninovém místě na jižním cípu poloostrova Baja California, je obzvláště vytížené během turistické sezóny, kdy hostí lety více než 20 leteckých společností, z nichž mnohé spojují oblast s městy po celém světě. ve Spojených státech a Kanadě.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • Mexico City. Když španělští kolonizátoři dorazili do oblasti moderního Mexico City, bylo již po staletí politickým a náboženským centrem. V současnosti je jedno z největších měst planety bohaté na historická aztécká místa, nádhernou architekturu a prosperující současnou kulturní scénu.
 • Cancún. Cancun, synonymum pro párty a dovolenou na pláži, je pravděpodobně nejoblíbenější cestovní destinací v Mexiku. Město nabízí jak výše uvedené aktivity v hojnosti, tak poskytuje také přístup do jeskyní, přírodních oblastí a ostrovů jižního státu Quintana Roo.
 • Pobřeží Pacifiku. Tropický jihozápad Mexika je dalším útočištěm idylických pláží a rozvinutých letovisek. Některé z nejpozoruhodnějších míst zahrnují Puerto Vallarta na severu a Acapulco na jihu, ale mnoho cestovatelů dává přednost relativně méně navštěvovaným pobřežním místům mezi nimi.

Nejoblíbenější auto z půjčovny v Mexiku

Nejoblíbenějším autem z půjčovny v Mexiku je Kia Rio, ačkoli mnoho cestujících také volí Chevrolet Aveo a Hyundai Accent. Nejoblíbenější typy aut z půjčoven jsou kompaktní, ekonomický a střední.

Zatímco menší auto je naprosto dobré pro cestování po hlavních dálnicích nebo prozkoumávání měst (a může být ve skutečnosti v některých městských oblastech vhodnější kvůli zbývajícímu historickému plánování), pořízení 4x4 může být nutností, pokud plánujete prozkoumat přírodu Mexika nebo horských oblastech.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Mexiko uznává zahraniční řidičské průkazy, pokud jsou ve španělštině nebo angličtině. Někteří poskytovatelé autopůjčoven však vyžadují, abyste měli mezinárodní řidičský průkaz (IDP). Před rezervací vozidla si nezapomeňte zkontrolovat požadavky na řidičský průkaz dodavatele půjčovny aut.
 • Pokud je váš řidičský průkaz v jiném jazyce, musíte mít k řízení v Mexiku mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • I když máte IDP, stále musíte poskytnout také platný řidičský průkaz ze své země
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku od 22 do 25 let a za staršího řidiče za řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky pronájmu.

Překračování hranic

Mexiko má pozemní hranice se třemi zeměmi: Spojenými státy, Guatemalou a Belize.

Existuje jen velmi málo autopůjčoven, které umožňují jednosměrné pronájmy mezi Mexikem a některou ze sousedních zemí. Pokud lze takové nabídky nalézt, obvykle to bude zahrnovat cesty z destinací, které jsou blízko hranic (např. ze severního Mexika do Spojených států nebo z Yucatánu do Belize). Můžete vyhledávat autopůjčovny, které umožňují mezinárodní jednosměrné pronájmy, zadáním místa vyzvednutí a odevzdání vozu do našeho vyhledávání.

Mějte na paměti, že každá ze zemí má svou vlastní vízovou politiku, takže můžete, ale nemusíte být požádáni o návštěvu. Návštěvníci z většiny západních zemí mohou navštívit Mexiko a všechny tři jeho sousedy bez víza, ale existují výjimky. Pokud plánujete navštívit Mexiko a jednu z jeho sousedních zemí na stejné cestě, nezapomeňte se předem poradit s ministerstvem zahraničních věcí.

Placené silnice

Mexiko má rozsáhlý systém zpoplatněných silnic kvůli vládnímu programu zahájenému v 80. letech minulého století na aktualizaci silničního systému země. Mexický systém zpoplatněných silnic se nazývá Cuota. Mýtnice jsou umístěny podél dálnic na konci úseků silnice, takže při dlouhé jízdě můžete projet několika mýtnicemi. Zatímco dříve byly přijímány kreditní karty, nyní mohou řidiči platit pouze v hotovosti nebo elektronickou visačkou umístěnou na předním skle vozu. Elektronické štítky mohou být k dispozici u vašeho poskytovatele autopůjčovny, ale obvykle jsou zpoplatněny. Poplatek je však obvykle pouze jednorázový poplatek za značku, nikoli denní poplatek jako na jiných místech, jako je mnoho míst ve Spojených státech. Bankomatů je na dálnicích málo a jsou daleko od sebe, takže mějte dostatek hotovosti na zaplacení mýtného.

Ve srovnání s jinými zeměmi se může zdát mexické mýtné poměrně drahé. Je však možné se vyhnout většině zpoplatněných silnic, protože Libre (nebo neplacené) silnice obvykle vedou podél nich, i když se po nich jezdí mnohem pomaleji, protože podél cesty prochází mnoha vesnicemi. To může vést ke scéničtějšímu cestování na krátké výlety, ale určitě by to bránilo pokroku na dlouhých cestách.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut

Nejoblíbenějším typem půjčovny v Mexiku je ekonomický, následovaný středním a kompaktním.

Nejlepší trasy jízdy

 • Jalisco. Jalisco, velký stát ve středním Mexiku, má slušný úsek výše zmíněného tichomořského pobřeží – ale stejně tak zajímavé může být prozkoumání vnitrozemské části. Stát je kolébkou hudby Mariachi a tequily, kde se nachází druhé historické město země, Guadalajara, a má řadu dobře zachovaných předkolumbovských míst, v neposlední řadě kruhové pyramidy Guachimontones.
 • Baja California. Dlouhý a úzký poloostrov oddělený od zbytku Mexika Kalifornským zálivem, Baja California se od zbytku země liší kulturou i přírodou. Region se může pochlubit některými z nejhezčích mexických pláží, které jsou poseté letoviskami a surfařskými hotspoty, ale nabízí také jedinečnou pouštní a sopečnou krajinu.
 • Yucatán. Yucatán, velký poloostrov fyzicky oddělený od zbytku Mexika, je mnohem víc než jen pláže Cancúnu. Region se skládá z pěti států a má spoustu historických mayských míst a je také známý pro národní parky, ekoturistiku a prosperující domorodou kulturu.

Ceny pronájmu aut v Mexiku

 • Kabriolety - od 1005 Kč za den
 • Kombi - od 616 Kč za den
 • Velká auta - od 1636 Kč za den
 • Střední auta - od 1457 Kč za den
 • Dodávky - od 4271 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 2122 Kč za den
 • Malá auta - od 1506 Kč za den
 • SUV - od 2801 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Chcete-li získat výhodnou nabídku pronájmu auta v Mexiku, můžete udělat řadu věcí:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny co nejdříve předem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Mexika nejlevnější v červnu, kdy je pronájem auta o 36 % levnější, než je roční průměr.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčovna auta do Mexika, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka levně do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčovna auta Mexiko je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Mexiko
Půjčení auta Mexiko
Půjčení auta do Mexika
Půjčení auta v Mexiku
autopůjčovna vozů Mexiko

Jak vyrazit do Mexika?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Mexiko