Půjčení auta Řecko
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Řecko

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Řecko

Půjčení auta Řecko

Půjčení auta Řecko

Autopůjčovna s celosvětovou působností, jejíž služby využívají turisté, cestovatelé i obchodníci na celém světě. Dříve než si půjčíte vůz, je dobré proběhnout nabídky jednotlivých provozoven, a to bývá někdy hodně časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Největší agentura na světě je tu pro vás, aby vám pomohla s pronájmem automobilu. 6 miliónů je počet zákazníků pro které ročně zajistí a poskytne půjčení vorzu.

Přehledné zobrazení a porovnání cen půjčení auta (Řecko) na jedné stránce. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Řecko

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Řecko

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Řecku?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Řecko?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Řecko. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Řecku?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Řecku?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Řecku?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Řecko - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenky Řecko levně do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Řecko se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Řecku?

Řecko je skvělá země k návštěvě autem. Od historických památek a nádherných měst po nekonečné pláže a nezkrotné přírodní oblasti je to zvláštní místo, které má co nabídnout. Mít vlastní auto je nejlepší způsob, jak to všechno zažít.

Pokud se chcete dozvědět více o půjčení auta v Řecko, nenechte si ujít našeho kompletního průvodce.

Řecko Půjčovna aut

Nejlepší způsoby, jak vstoupit do Řecka

 • Letiště v Aténách: Na největším řeckém letišti se létá do a z většiny evropských zemí, jakož i destinací v Asii a na Blízkém východě.
 • Letiště Heraklion: Největší letiště v Krétě je většinou aktivní v létě a obsluhuje ho přibližně 60 leteckých společností.
 • Letiště Soluň: Letiště ve druhém řeckém městě je nejlepším způsobem, jak se dostat na sever země.
 • Po zemi: Pokud to váš poskytovatel půjčovny aut povolí, je možné si pronajmout auto v sousední zemi a poté jet do Řecka. Mějte však na paměti, že pro občany různých zemí mohou platit různé vízové ​​povinnosti. Některá velká mezinárodní letiště poblíž Řecka jsou letiště Sofia v Bulharsku, letiště Tirana v Albánii a letiště Istanbul v Turecku.
 • Hotely: Za zmínku také stojí, že pronajatá auta si můžete vyzvednout v různých hotelech po celém Řecku. Toto je praktická volba, pokud plánujete zůstat ve středisku většinu času, ale v určitém okamžiku byste chtěli udělat jednodenní výlet. Příklady míst, kde je to k dispozici, jsou Atlantica Princess Hotel na Rhodosu, Lindian Village Hotel také na Rhodosu a Grecotel Olympia Oasis Hotel na Peloponésu.
 • Malá letiště a terminály trajektů: Protože mnoho poskytovatelů půjčoven automobilů vám nemusí umožnit vzít si pronajaté auto na trajekty, půjčování automobilů je široce dostupné na terminálech trajektů. Kromě toho má mnoho malých letišť na ostrovech také k dispozici pronájem automobilů, pokud jste se rozhodli létat spíše než plachtit. Mezinárodní letiště Mytilene na Lesbosu je dobrým příkladem.

Nejlepší města a místa k návštěvě Řecka

 • Athény: Rodiště klasického Řecka, Athény jsou domovem starověkých památek, jako je Akropole, ruiny Zeusova chrámu a starověká Agora. Současně je toto město také moderní metropolí s velkým množstvím kultur, umění a zábavy. Vrchol kopce Lycabettus je místem, odkud se otevírá výhled na celé město.
 • Kréta: Největší řecký ostrov je historickým klenotem i oblíbenou plážovou destinací. Ostrov, domov tajemné minojské civilizace, má spoustu působivých historických památek, jako je palác Knossos. Jeho dvě největší města, Heraklion a Chania, jsou oblíbenými centry pro přístup k pobřeží ostrova na 1050 km (650 mil), stejně jako město Ierapetra, nejjižnější osada v Evropě.
 • Soluň: Thessaloniki, druhé řecké město a největší město na severu země, je známé především díky svým historickým zajímavostem. Patří sem staré byzantské hradby, paleochristické kostely a relativně novější osmanské a židovské dědictví. Soluň také poskytuje přístup k některým z nejdivočejších pláží a přírodních oblastí Řecka.
 • Egejské ostrovy: Od Santorini po Rhodos a od Mykonos po Paros patří k nejmalebnějším ostrovům v celé Evropě. Kromě klidných pláží nabízejí ostrovy také starobylé kláštery, historická místa pocházející z tisíciletí a v některých případech překvapivě vysoké vrcholy.
 • Jónské ostrovy: Jónské ostrovy, ovlivněné nedalekou Itálií a kdysi součástí Benátské říše, mají jedinečnou kulturu a atmosféru. Korfu je největší a nejzábavnější, zatímco Zakynthos (také známý jako Zante) je často prohlašován za nejkrásnější.

Nejoblíbenější auto z půjčovny

Nejoblíbenějším pronajatým autem v Řecku je VW Polo, ale cestovatelé milují také Volkswagen Up a Fiat Panda. Požadavky na řidičský průkaz

Minimální věk, ve kterém si lze v Řecku půjčit auto, je 19 let (například od Centauro). Stejně jako ve většině ostatních zemí jsou řidiči povinni mít licenci alespoň jeden rok. Řidičům mladším než určitý věk je účtován poplatek za mladé řidiče. Tento poplatek je zahrnut v ceně ve výsledcích vyhledávání, když uvedete svůj věk.

Jedna věc, která je v Řecku poněkud jedinečná, je požadavek mezinárodního řidičského oprávnění. Všichni nájemci ze zemí mimo Evropskou unii jsou povinni předložit mezinárodní řidičský průkaz. Nemít jeden může vést k tomu, že vám půjčovna odmítne poskytnout auto a ke ztrátě jakékoli provedené platby.

Překračování hranic

Řecko sousedí s Albánií, Severní Makedonií, Bulharskem a Tureckem. Řecko je členem schengenského prostoru, ale žádný z jeho sousedů není (přestože Bulharsko je členem Evropské unie, není členem schengenského prostoru).

Každá ze sousedních řeckých zemí má svou vlastní vízovou politiku. V závislosti na vašem občanství můžete nebo nemusíte vízum k jejich vstupu potřebovat. Doporučujeme kontaktovat vaše ministerstvo zahraničních věcí, abyste se informovali o vízových požadavcích v každé z těchto zemí byste chtěli navštívit.

V mnoha evropských zemích je téměř samozřejmostí, že můžete cestovat z jedné země do druhé s půjčeným autem. V Řecku tomu tak ale není. Pouze několik půjčoven umožňuje opustit zemi vozy pronajaté v Řecku. Enterprise a Alamo jsou dvě z těchto společností, i když umožňují svezení svých aut pouze do zemí v Evropské unii (tj. Pouze Bulharsko od bezprostředních sousedů Řecka). Za to také účtují 90 eur za zelenou kartu a 10 eur za den.

Hertz, Avis a Carwiz také umožňují, aby byla jejich auta vyvezena ze země, ačkoli to musíte zajistit nejméně pět dní před začátkem doby pronájmu.

Většina ostatních půjčoven v Řecku výslovně uvádí, že nedovolují svezení svých aut mimo zemi a že takovéto jednání povede k uložení vysokých pokut a/nebo zrušení pojištění.

Další oblíbenou otázkou je, zda je možné vzít si pronajaté auto na trajekt. To se ptá znovu a znovu na online cestovních fórech často bez jasné odpovědi. Půjčovny často na tuto otázku reagují prohlášením, že nájemci mohou vzít svá auta na trajekty, ale že nájemce je plně zodpovědný za jakékoli poškození auta, ke kterému dojde při nastupování, nastupování nebo vystupování z trajektu.

Enterprise, Alamo, Sixt, Hertz, Autounion, Carwiz a Greenmotion výslovně umožňují, aby jejich vozy byly převezeny na trajekty. Všechny však vyžadují předběžné oznámení a účtují si příplatek (buď za cestu trajektem, nebo za zadanou dobu pronájmu). Pokud absolutně plánujete vzít si pronajaté auto na trajekt, pak je nejlepší pronajmout si jednu z těchto společností. Uvědomte si, že ve většině případů se musíte vrátit na místo, kde jste si auto vyzvedli. I kdybyste mohli auto odvézt na ostrov (nebo jiný ostrov) a tam ho odložit, bude vám účtován nejen jednosměrný poplatek za pronájem, ale také cena trajektu za zpáteční cestu automobilu (jak společnost muset to přemístit).

Placené silnice

Na pevninském Řecku existuje řada zpoplatněných silnic, tunelů a mostů. Mnoha cestovatelům připadá velmi obtížné se v nich orientovat a někteří se rozhodnou zcela vyhnout používání zpoplatněných silnic kvůli velmi složitému mýtnému systému, který je na místě. Různé zpoplatněné silnice jsou spravovány různými soukromými společnostmi, a proto neexistuje jediný celostátní (nebo dokonce regionální) systém.

U většiny zpoplatněných silnic lze platbu provést buď hotově na mýtné bráně, kreditní kartou, nebo mincemi na automatickém mýtném automatu. U některých silnic může být za použití zpoplatněné silnice použit elektronický transpondér. Některé půjčovny automobilů mohou být vybaveny takovým elektronickým transpondérem. Vzhledem k výše uvedeným rozdílným systémům mýtného, ​​které jsou k dispozici, však tato platební metoda může fungovat u některých zpoplatněných silnic, u jiných nikoli. Předem si určete trasu a zeptejte se svého poskytovatele autopůjčovny na nejlepší způsob, jak zaplatit za všechny zpoplatněné silnice, které plánujete použít.

Další informace o zpoplatněných silnicích v Řecku naleznete na webových stránkách evropské zpoplatněné silnice.

Nejoblíbenější typy aut z půjčovny

Nejoblíbenějším typem půjčovny automobilů v Řecku je mini, těsně následovaný úsporným a kompaktním.

Nejlepší jízdní trasy

 • Peloponés. Peloponézský poloostrov se nachází západně od Athén a je jednou z nejzajímavějších a nejméně navštěvovaných oblastí Řecka. Od nepřeplněných starověkých řeckých lokalit až po tradičnější životní styl a lahodnou kuchyni, které dominuje nejlepší olivový olej v Evropě, má region spoustu věcí, které může zvědavý cestovatel prozkoumat.
 • Chalkidiki. Také poloostrovy Kassandra, Sithonia a Mount Athos jsou díky svému zvláštnímu tvaru známé také jednoduše jako Tři prsty a společně tvoří jednu z nejzajímavějších destinací v severním Řecku. Nachází se jen na východ od Soluně, velká část Chalkidiki je plně rozvinutá pro mezinárodní cestovní ruch, ale 500 km (310 mil) pobřeží zajišťuje, že je zde také spousta soukromých míst k prozkoumání. Ve vnitrozemských částech „prstů“ se nacházejí jedny z nejlepších turistických stezek v zemi, které se táhnou dlouhými údolími a starodávnými kláštery.
 • Jezero Prespa. Jezero Prespa, které je domovem největšího národního parku na pevnině v Řecku, je malebným horským regionem na dalekém severu země, na hranici se Severní Makedonií a Albánií (ve skutečnosti jsou jezera Great Prespa a Little Prespa sdílena mezi sousedními země). Tato oblast je domovem klidné atmosféry a mnoha malých vesnic (z nichž některé jsou opuštěné). Je to také hotspot biologické rozmanitosti, který je obzvláště bohatý na ptačí život. Tato oblast má opravdu vzdálený pocit, ale pro mnohé je to její hlavní atrakce. Cesta z nejbližšího velkého řeckého města Thessaloniki trvá autem zhruba čtyři hodiny.

Ceny autopůjčoven

 • Kabriolet - od 1429 Kč za den
 • Kombi - od 995 Kč za den
 • Velká auta - od 992 Kč za den
 • Střední vozy - od 700 Kč za den
 • Osobní vozy - od 1815 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 2459 Kč za den

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například levné půjčení vozů do Řecka, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenky Řecko levně do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. levné půjčení vozů Řecko je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Řecko
Půjčení auta Řecko
Půjčení auta do Řecka
Půjčení auta v Řecku
autopůjčovna vozů Řecko

Jak vyrazit do Řecka?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Řecko