Půjčení auta Sardýnie
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Sardýnie

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Sardýnie

Půjčení auta Sardýnie

Půjčení auta Sardýnie

Půjčovna aut s celosvětovou působností, jejíž služby využívají obchodníci, cestovatelé i turisté z celého světa. Chcete vyrazit s rodinou na dovolenou a sháníte dobrý vůz za přijatelnou cenu? Projít nabídky jednotlivých provozoven je náročné zejména časově. Jednotlivé ceny nemusíte porovnávat sami. Od toho je tady tato služba, která vše prohledá za vás a vy si jen vyberete auto, které vám vyhovuje. Největší agentura na světě je tu pro vás, aby vám pomohla s pronájmem automobilu. Ročně poskytne a zajistí pronájem vozu více než 6 000 000 klientů.

Porovnání ceny a jejich přehledné a jednoduché zobrazení (Sardýnie) vám ušetří spousty minut hledání. Tři jednoduché kroky a máte možnost si půjčit auto ve více než 28 000 místech po celém světě. Půjčení auta Sardýnie

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Sardýnie

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Sardýnii?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Sardýnie?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Sardýnie. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Sardýnii?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Sardýnii?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Sardýnii?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Sardýnie - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenky Sardýnie do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Sardýnie se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Sardinii?

Sardinie je skvělé místo pro půjčení auta. Svoboda vlastních kol vám umožní prozkoumat zábavná a historická města, jako je Alghero a Cagliari, navštívit působivé přírodní rezervace nebo slavné plážové oblasti, jako je Costa Smeralda, a dokonce se vydat dál než většina turistů, když cestují do drsných a fascinujících ostrovů. vnitrozemské části.

Půjčovna aut na Sardinii

Jednosměrné půjčovny aut na Sardinii

Zde jsou nejoblíbenější jednosměrné možnosti pronájmu pro vyzvednutí na Sardinii a odvoz v jiné zemi:

Ze Sardinie do Itálie - 124 nabídek od € 41,04 za den

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Sardinii

 • Letiště Olbia Costa Smeralda. Toto útulné malé letiště, které se zaměřuje na Air Italy a obsluhuje ho také řada dalších leteckých společností, obsluhuje město Olbia a širší region severovýchodní Sardinie. Letiště je jen 5 km (3 mi) od centra města Olbia.
 • Letiště Cagliari Elmas. Nejrušnější letiště na Sardinii, které se nachází asi 7 km (4,3 mil) od centra Cagliari, obslouží každý rok přibližně 3,5 milionu cestujících.
 • Letiště Alghero: Přestože funguje celoročně, letiště Alghero je aktivní zejména v letních měsících, kdy poskytuje řadu vnitrostátních spojení a také lety do az Francie, Spojeného království, Německa a mnoha dalších evropských zemí.
 • Po moři: Existuje řada denních trajektových tras ze Sardinie na italskou pevninu, i když na podzim a v zimě je možností mnohem méně. Vypůjčené auto je možné přivézt na trajekt, ale předem se zeptejte svého poskytovatele autopůjčovny, zda to povoluje.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • Cagliari. Stejně jako ostatní sardinská města láká Cagliari cestovatele svými plážemi světové úrovně, ale hlavní město ostrova má také co nabídnout v zajímavých muzeích, působivých kostelech, krásných náměstích a módních uměleckých galeriích.
 • Alghero. Alghero, obývané Katalánci a Španěly od 14. století, je někdy označováno jako Malá Barcelona. Milovníci historie ho milují pro jeho katedrály a pevnosti, zatímco nadšence potápění nikdy neomrzí prozkoumávání nedalekých podvodních jeskyní a jeskyní.
 • Costa Smeralda. Může být rušné, ale má to dobrý důvod - Costa Smeralda je mnohými považována za nejkrásnější úsek pobřeží v Itálii (a jeden z nejatraktivnějších v celé Evropě). Nachází se mezi Palau a Olbií. Jděte tam najít nové přátele, navštívit plážové restaurace a užít si vysoký život.
 • Tharros. Korintské sloupy a další pozůstatky tohoto města na západním pobřeží ostrova vypovídají mnohé o dlouhé a zajímavé historii Sardinie. Jeho jméno pochází z řečtiny, ale po celou dobu bylo také domovem Římanů, Féničanů a ještě předtím tajemné civilizace Nuragů.
 • Asinara. Malý ostrůvek poblíž severozápadního cípu Sardinie byl téměř na století uzavřen pro širší veřejnost a poté se před 20 lety proměnil v národní park. Dlouhá izolace vytvořila jeho nejznámější obyvatele - populaci albínských oslů. Za návštěvu také stojí pevnost a středověký klášter.
 • Sassari. Druhé město Sardinie, které je domovem pouhých 130 000 obyvatel, se může pochlubit takovou rozmanitostí úžasné architektury, na kterou by byla hrdá mnohem větší evropská metropole. Projděte se jeho labyrintovými uličkami a poznejte různé styly, jako je baroko, neoklasicismus a katalánská gotika.

Nejoblíbenější auto z půjčovny na Sardinii

Nejoblíbenějším vozem z půjčovny na Sardinii je Ford Fiesta, i když cestující milují také Renault Clio a VW Golf Metano.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Itálie přijímá všechny řidičské průkazy vydané v Evropské unii (EU).
 • Řidičský průkaz vydaný mimo EU můžete použít pouze v případě, že jste v EU po dobu kratší než šest měsíců. Pokud jste v EU déle, budete potřebovat řidičský průkaz vydaný zemí EU.
 • Pokud je váš řidičský průkaz vytištěn v jiné než latinské abecedě (cyrilice, arabštině atd.), budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz (IDP) nebo oficiální překlad vašeho řidičského průkazu do angličtiny nebo nejlépe italštiny.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň jeden nebo dva roky, v závislosti na požadavcích poskytovatele vozu.
 • V závislosti na poskytovateli vozu a kategorii vozu mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte smluvní podmínky.

Překračování hranic

Některé půjčovny umožňují odvézt své vozy na pevninskou Itálii — nejčastěji jako jednosměrnou cestu s nájemcem, který auto odevzdá v Římě.

Mnozí si kladou otázku, zda je možné vzít si auto z půjčovny na sousední francouzský ostrov Korsika. Jen velmi málo půjčoven to umožňuje – místo toho přemýšlejte o odevzdání vypůjčeného auta, než nastoupíte na trajekt a vyzvednete si další na Korsice.

Téměř žádné půjčovny nepovolují vzít své vozy na delší cestu trajektem na Sicílii.

Další informace o přeshraničních pronájmech naleznete v sekci FAQ.

Placené silnice

Na Sardinii nejsou žádné dálnice, a tudíž žádné zpoplatněné silnice.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut

Nejoblíbenějším typem půjčoven na Sardinii je ekonomický, těsně následovaný mini a středním.

Nejlepší trasy jízdy

 • Sassari - Olbia (100 km / 60 mi) Tato jízda trvá asi 90 minut, ale pokud zvolíte jedinou o něco delší možnost přes město Tempio Pausania, budete mít možnost koupit si láhev lahodného Vermentina z jeho původních tvůrců, vykoupat se v městských termálních vodách nebo vylézt na nedalekou horu Limbara, která umožňuje úžasné výhledy z jejího vrcholu.
 • Cagliari - Alghero (230 km / 143 mi) Trasu mezi severozápadem a jihozápadem ostrova (nebo naopak) lze ujet za méně než tři hodiny, ale pokud nespěcháte, využijte příležitosti navštívit fascinující archeologická zóna Barumini, památka světového dědictví UNESCO, která bude na vaší cestě.
 • Cagliari - Olbia (274 km / 170 mi) V zatáčce mezi městečky ve vnitrozemí lze trasu mezi dvěma nejvýznamnějšími sardinskými městy urazit za necelé tři hodiny.

Ceny půjčení auta na Sardinii

 • Kabriolety - od 859 Kč za den
 • Kombi - od 1272 Kč za den
 • Velká auta - od 1540 Kč za den
 • Střední auta - od 1129 Kč za den
 • Dodávky - od 3473 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 4272 Kč za den
 • Malá auta - od 803 Kč za den
 • SUV - od 1075 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Toto jsou některé z věcí, které můžete udělat, abyste získali výhodnou nabídku pronájmu auta na Sardinii:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Rezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Sardinie nejlevnější v únoru, kdy je pronájem auta zhruba o 40 % levnější, než je roční průměr.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájem vozů na Sardýnii, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenky Sardýnie do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájem vozů Sardýnie je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Sardýnie
Půjčení auta Sardýnie
Půjčení auta na Sardýnii
Půjčení auta v Sardýnii
autopůjčovna vozů Sardýnie

Jak vyrazit na Sardýnii?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Sardýnie