Půjčení auta Sicílie
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Sicílie

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Sicílie

Půjčení auta Sicílie

Půjčení auta Sicílie

Obchodníci, cestovatelé i turisté z celého světa využívají služby půjčovny aut z celosvětovou působností. Pronajmout vůz není problém, nabídka provozoven je velmi široká. Připravte se ale na to, že hledání je velmi časově náročné. Porování cen nemusíte dělat sami. Tato služba to udělá za vás a vy si tak v klidu vyberete vůz, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Servis zajišťuje agentura na půjčení auta, která patří mezi ty největší na světě. 6 miliónů je počet zákazníků pro které ročně zajistí a poskytne půjčení vorzu.

Na jedné stránce vše hezky přehledně a jednoduše. Porovnání cen a typů aut (Sicílie). Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 28 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny. Půjčení auta Sicílie

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Sicílie

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Sicílii?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Sicílie?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Sicílie. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Sicílii?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Sicílii?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Sicílii?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Sicílie - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levné letenky na Sicílii do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Sicílie se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Sicílii?

Sicílie je skvělé místo k prozkoumání autem. Bohatá na tradice a rozmanité dědictví nabízí vše od působivých historických míst a měst obydlených od starověku až po okouzlující rybářské vesnice a některé z nejvíce fascinujících divokých terénů v Evropě. Nejlepším řešením je získat auto z půjčovny, abyste viděli co nejvíce.

Pokud se chcete o půjčení auta na Sicílii dozvědět více, nenechte si ujít našeho kompletního průvodce.

Půjčovna aut na Sicílii

Jednosměrné půjčovny aut na Sicílii

Zde jsou nejoblíbenější jednosměrné možnosti pronájmu pro vyzvednutí na Sicílii a odvoz v jiné zemi:

Ze Sicílie do Itálie – 1284 nabídek od 15,10 GBP za den

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Sicílii

Letiště Palermo: Dříve známé jako Punta Raisi, letiště se nachází asi 35 km (22 mil) severozápadně od Palerma, hlavního města regionu. Letiště ročně odbaví přibližně 5 milionů cestujících.

Letiště Catania–Fontanarossa: Zdaleka nejrušnější letiště na Sicílii, toto letiště obslouží každý rok téměř 10 milionů cestujících. Nachází se pouhé 4 km (2,4 km) jihozápadně od samotného města a je s ním spojena dálnicí A19.

Letiště Trapani: Jeho celý název, Letiště Vincenzo Florio Trapani–Birgi, je docela sousto, ale let na toto malé a útulné letiště na západním okraji Sicílie je další skvělý způsob, jak se na ostrov dostat.

Po moři: Na Sicílii se lze dostat také z italské pevniny trajektem. Jedna z nejoblíbenějších tras startuje v Salernu v Kampánii a končí ve východosicilském městě Messina, cesta trvá přibližně osm hodin. Vypůjčené auto je možné přivézt na trajekt, ale předem se zeptejte svého poskytovatele autopůjčovny, zda to povoluje.

Nejlepší města a místa k návštěvě na Sicílii

 • Palermo. Dlouhá a fascinující historie sicilského hlavního města je vidět v jeho mnoha památkách, budovách a muzeích. Palermo je také skvělým místem, kde můžete začít objevovat bezkonkurenční kuchyni ostrova.
 • Syrakusy. Syrakusy, které kdysi ovládali starověcí Heléné, jsou dodnes možná nejvíce řeckým městem Sicílie a možná i celé Itálie. Navštivte Parco Archeologico a 5. století před naším letopočtem. divadlo, kde se dodnes každé léto hrají starověké hry.
 • Etna. Stále aktivní sopka, která se nachází na okraji mezi tektonickými deskami Afriky a Eurasie, je pravděpodobně přírodní atrakcí Sicílie číslo jedna. Vydejte se na náročnou túru a prozkoumejte její členité svahy, nebo, pokud máte větší zájem o pohodlí, nasedněte na lanovku, která vás doveze blízko vrcholu.
 • Provincie Messina. Sicilská provincie, která je nejblíže pevninské Itálii, je známá přístavním městem Messina, půvabným městečkem Taormina a jeho řeckým divadlem a také přírodními oblastmi jako Parco Fluviale dell'Alcantra a Parco dei Nebrodi, které lákají cestovatele svými nádhernými horskými stezkami. , jeskyně a vodopády.
 • Provincie Agrigento. Ačkoli možná není tak slavný a jemnější ve svých požitcích než některé jiné části ostrova, Agrigento je díky svým klidným městům, starověkým řeckým chrámům a nedotčeným plážím ideálním místem pro dlouhou a klidnou dovolenou.
 • Provincie Trapani. Nejzápadnější provincie Sicílie je známá svou velkou pohostinností a hrdými tradicemi. Navštivte malebné městečko Erice, archeologický park Selinunte a okouzlující ostrovy jako Pantelleria, které jsou součástí provincie.
 • Cefalù. Miliony turistů navštěvují Cefalu každý rok pro jeho nádhernou historickou katedrálu a pozůstatky starobylého města.

Nejoblíbenější auto z půjčovny na Sicílii

Nejoblíbenější půjčovnou na Sicílii je Fiat Panda. Cestovatelé také milují Lanciu Ypsilon a VW Golf.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Itálie přijímá všechny řidičské průkazy vydané v Evropské unii (EU).
 • Pokud je váš řidičský průkaz vydán zemí mimo EU, budete potřebovat italské vízum, aby byl považován za platný. Dalším požadavkem je být v době pronájmu v EU maximálně šest měsíců. Pokud jste v EU déle, budete potřebovat řidičský průkaz vydaný zemí EU.
 • Pokud je váš řidičský průkaz vytištěn v jiné než latinské abecedě (cyrilice, arabštině atd.), budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz (IDP) nebo oficiální překlad vašeho řidičského průkazu do angličtiny nebo nejlépe italštiny.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň jeden nebo dva roky, v závislosti na požadavcích poskytovatele vozu.
 • V závislosti na poskytovateli vozu a kategorii vozu mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte smluvní podmínky.

Překračování hranic

Oblast Sicílie nemá žádné mezinárodní hranice. Mnoho půjčoven umožňuje odvézt své vozy na pevninskou Itálii, a to buď návratem na Sicílii, nebo odevzdáním vozu na místě na pevnině. Málokdo, pokud vůbec někdo, dovoluje vzít své auto na trajekt na Sardinii – a v každém případě by náklady na to pravděpodobně nestály za to. Před trajektem odevzdejte své auto a po příjezdu na Sardinii si pronajměte nové.

Další informace o přeshraničních pronájmech naleznete v sekci FAQ.

Placené silnice

Na Sicílii jsou dvě zpoplatněné silnice – A18 mezi Catanií a Messinou a A20 mezi Palermem a Messinou. Dálnice A19 mezi Palermem a Catanií není zpoplatněna.

Mýtné brány přijímají kreditní karty, hotovost a Telepass. Většina půjčoven na Sicílii neposkytuje u svých vozů transpondéry Telepass. Mějte na paměti, že nemůžete používat svůj vlastní Telepass, pokud na něm není registrovaná poznávací značka vozu – kontaktujte Telepass a zjistěte, zda to můžete udělat nebo ne. V každém případě můžete mýtné platit vždy v hotovosti nebo platební kartou.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut

Nejoblíbenější typy aut z půjčoven na Sicílii jsou mini, ekonomický a kompaktní. Většina dálnic je ve slušném stavu, ale pokud plánujete jezdit výš v horách, může být dobrý nápad pronajmout si silnější vozidlo.

Nejlepší trasy jízdy

 • Catania – Syrakusy (65 km / 40 mi) Silnice E45 je dálnicí, která vás zavede mezi tato dvě velkolepá města východní Sicilské. Vzdálenost lze zvládnout za méně než hodinu, tak proč si neudělat malou zajížďku na jednu z mnoha velkolepých pláží, ke kterým budete tak blízko?
 • Messina - Palermo (230 km / 140 mi) Pokud přijíždíte na Sicílii z italské pevniny, je docela pravděpodobné, že po této malebné silnici pojedete po dálnici E90. Pokud nemáte málo času, zastavte se a užijte si přírodní krásy v jedné z přírodních rezervací, které budou na cestě.
 • Palermo – Catania (200 km / 125 mil) Trasy E90 a A18 spojují dvě největší města ostrova a vinou se v nedotčené vnitřní krajině Sicílie. Zastavte se v Parco Delle Madonie a užijte si relaxační procházku v dubovém lese a podívejte se na některé z nejvyšších sicilských vrcholů. Pokud však cestujete bez zastávek, vzdálenost mezi těmito dvěma městy lze zvládnout za dvě hodiny a třicet minut.
  • Ceny půjčení auta na Sicílii

   • Kabriolety - od 588 Kč za den
   • Kombi - od 1309 Kč za den
   • Velká auta - od 1045 Kč za den
   • Střední auta - od 1270 Kč za den
   • Dodávky - od 3787 Kč za den
   • Malá auta - od 901 Kč za den
   • SUV - od 1611 Kč za den

   Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

   Existuje řada věcí, které můžete udělat, abyste získali výhodnou nabídku pronájmu auta na Sicílii:

   • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
   • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
   • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
   • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
   • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Sicílie nejlevnější v březnu, kdy je pronájem auta zhruba o 40 % levnější, než je roční průměr.

   Velký výběr aut světoznámých značek!

   Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

   • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například levné pronájmy vozů na Sicílii, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
   • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levné letenky na Sicílii do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
   • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. levné pronájmy vozů Sicílie je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Sicílie
Půjčení auta Sicílie
Půjčení auta na Sicílii
Půjčení auta na Sicílii
autopůjčovna vozů Sicílie

Jak vyrazit na Sicílii?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Sicílie