Půjčení auta Španělsko
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Španělsko

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Španělsko

Půjčení auta Španělsko

Půjčení auta Španělsko

Zejména turisté využívají služby autopůjčovny s celosvětovou působností. Po službách sáhnouti i obchodníci a cestovatelé. Pokud si chcete v pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Porovnání cen není žádná legrace. To za vás provede tato služba a vy si z pohodlí domovat vyberete vůz, který splňuje vaše nároky. Servis zajišťuje agentura na půjčení auta, která patří mezi ty největší na světě. Pronájem vozu zajistí angentura pro více než šest miliónů zákazníků ročně.

Porovnání ceny a jejich přehledné a jednoduché zobrazení (Španělsko) vám ušetří spousty minut hledání. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Španělsko

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Španělsko

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta ve Španělsku?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Španělsko?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Španělsko. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta ve Španělsku?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu ve Španělsku?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta ve Španělsku?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Španělsko - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levné letenky Praha Španělsko do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Španělsko se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto ve Španělsku?

Španělsko je zábavnou destinací, kterou můžete objevovat autem. Různorodá země, která je domovem různých jedinečných regionů a krajin, bylo by zbytečné omezovat své cesty sem jen na jeden její kout. Přestože je země poměrně velká, silniční síť je v dobrém stavu a je snadné navštívit různá města, regiony a přírodní atrakce na stejné cestě.

Tento článek je o pevninském Španělsku. Informace o Mallorce a dalších Baleárských ostrovech naleznete v článku Baleárské ostrovy. Informace o Kanárských ostrovech naleznete v článku Španělsko-Kanárské ostrovy.

Pokud se chcete dozvědět více o půjčování auta ve Španělsku, nenechte si ujít našeho kompletního průvodce.

Půjčovna aut Španělsko

Jednosměrné půjčovny aut ve Španělsku

Zde jsou nejoblíbenější jednosměrné možnosti pronájmu pro vyzvednutí ve Španělsku a odvoz v jiné zemi:

 • Ze Španělska do Portugalska - 426 nabídek od R$ 244,91 za den
 • Ze Španělska do Francie – 584 nabídek od R$ 329,87 za den
 • Ze Španělska do Itálie - 271 nabídek od R$ 1024,95 za den
 • Ze Španělska do Spojeného království – 137 nabídek od R$ 1267,15 za den
 • Ze Španělska do Belgie – 172 nabídek od R$ 646,41 za den

Nejlepší způsoby, jak vstoupit do Španělska

 • Letiště Barcelona-El Prat: Hlavní letiště regionu Katalánsko zajišťuje lety do az nesčetných destinací v Evropě, stejně jako v Americe, Africe a Asii.
 • Letiště Malaga: Hlavní uzel nejen pro Malagu, ale také pro zbytek Andalusie a jižní Španělsko.
 • Letiště Madrid Barajas: Největší španělské letiště je jedním z nejrušnějších v Evropě a ročně odbaví více než 50 milionů cestujících.
 • Letiště Alicante: Moderní, ale útulné letiště Alicante je oblíbené u nízkonákladových leteckých společností a nabízí přístup do širšího společenství Valencie.
 • Po zemi: Pokud to váš poskytovatel autopůjčovny povolí, je možné si pronajmout auto v sousední zemi a poté jet do Španělska. Některá velká mezinárodní letiště poblíž Španělska jsou Lisabon Airport a Porto Airport v Portugalsku, stejně jako Nice Airport a Bordeaux Airport ve Francii.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • Barcelona: Domov všeho od ikonické architektury po vynikající kuchyni, velkolepou historii a písečné pláže. Skutečným lákadlem Barcelony je její atmosféra, protože toto město je skutečně víc než jen součet jeho částí.
 • Madrid: Rušný a přesto elegantní Madrid má majestátnost skutečné metropole a je domovem odlišných čtvrtí, nespočtu památek, světově proslulých muzeí umění a živé kulturní scény.
 • Andalusie: Mnoho cestovatelů zná Andalusii nejlépe pro její rozsáhlé pobřeží Středozemního moře a Atlantiku, ale její divoká příroda, stejně jako úžasná historická města Granada a Cordoba, která stále drží stopy její maurské minulosti, si zaslouží stejnou pozornost.
 • Baskické pobřeží: Baskické pobřeží sousedí s Francií v severovýchodním cípu Španělska a je domovem hrdé kultury, krásných měst jako San Sebastian a Bilbao, fantastického jídla a drsného Biskajského pobřeží.
 • Galicie: Kulturně spřízněná s jejich sousedními portugalskými sousedy as terénem, ​​o kterém si někteří myslí, že připomíná Skotsko více než Barcelonu, je Galicie jedinečnou destinací. Méně rušné než některé jiné regiony země a krásně zelené, nejlépe si ho vychutnáte v uvolněném tempu.

Nejoblíbenější auto z půjčovny ve Španělsku

Nejoblíbenější auto z půjčovny ve Španělsku je Fiat 500. Mnoho cestujících si také vybírá Fiat Panda a Ford Focus. Nejoblíbenější typy aut z půjčoven jsou mini, kompaktní a ekonomický.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Španělsko uznává řidičské průkazy všech členských států Evropské hospodářské asociace (EHP). Španělsko také uznává další zahraniční řidičské průkazy, které jsou vytištěny latinkou, za předpokladu, že navštívíte jako turista na cestu kratší než 6 měsíců. Pokud v zemi pobýváte delší dobu nebo tam trvale pobýváte, musíte místo toho získat místní licenci.
 • Pokud je váš řidičský průkaz vytištěn v jiné abecedě než v latince (např. azbuce nebo arabštině), budete také potřebovat mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • Podobně, pokud na vašem řidičském průkazu není vaše fotografie, možná budete muset mít IDP.
 • I když máte IDP, musíte si ponechat původní licenci, protože budete muset poskytnout obě.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku od 22 do 25 let a za staršího řidiče za řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky pronájmu.

Překračování hranic

Španělsko sousedí s Portugalskem, Francií a Andorrou. Stejně jako Španělsko, Portugalsko a Francie jsou členy schengenského prostoru, takže pro vstup do těchto dalších dvou zemí budou platit stejné vstupní požadavky, jaké platí pro Španělsko. Andorra není členem schengenského prostoru, ale jeho vstupní požadavky jsou v praxi stejné jako požadavky pro vstup do Schengenu.

Autonomní města Ceuta a Melilla jsou součástí Španělska, ale fyzicky se nacházejí v severní Africe a sousedí s Marokem. Maroko není členem schengenského prostoru a má vlastní vízovou politiku. V závislosti na vašem občanství můžete nebo nemusíte potřebovat vízum ke vstupu. Důrazně doporučujeme, abyste se předem spojili s ministerstvem zahraničních věcí, abyste zjistili, zda k návštěvě Maroka potřebujete vízum.

Někteří poskytovatelé autopůjčoven vám umožňují překročit státní hranice a dokonce odevzdat auto v jiné zemi, zatímco jiní ne. Pokud byste chtěli během doby pronájmu překročit státní hranice, nezapomeňte si před rezervací vozu přečíst smluvní podmínky. Další informace o přeshraničních pronájmech naleznete v sekci FAQ.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut Španělsko

Nejoblíbenějším typem půjčovny ve Španělsku je Economy, následovaný kompaktním a mini.

Nejlepší trasy jízdy

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Španělsko
Půjčení auta Španělsko
Půjčení auta do Španělska
Půjčení auta ve Španělsku
autopůjčovna vozů Španělsko

Jak vyrazit do Španělska?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Španělsko