Půjčení auta Turecko
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Turecko

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Turecko

Půjčení auta Turecko

Půjčení auta Turecko

Půjčení auta, které nabízí firma s celosvětovou působností, využívají zejména turisté, obchodníci i cestovatelé, kteří potřebují auto kdekoliv na světě. Plánujete si půjčit auto a procházet jednotlivé nabídky provozoven? Připravte se na velmi časově náročnou činnost. Služba udělá velkou část práce za vás. Zobrazí vám ceny aut a vy se v klidu vyberete to, které nejvíce splňuje vaše požadavky. Největší agentura na světě je tu pro vás, aby vám pomohla s pronájmem automobilu. Půjčení vozidel ročně poskytne více než 6 miliónům klientů.

Přehledné zobrazení a porovnání cen půjčení auta (Turecko) na jedné stránce. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Turecko

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Turecko

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Turecku?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Turecko?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Turecko. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Turecku?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Turecku?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Turecku?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Turecko - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka levně do Turecka do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Turecko se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto v Turecku?

Turecko je úžasná destinace, kterou můžete prozkoumat autem. Od úžasných hor přes pobřeží Černého moře a Středozemního moře až po velká města a odlišné kulturní regiony, je to jedna z nejrozmanitějších zemí na světě. Vlastní jízda vám také poskytne svobodu prozkoumat krajinu, kde lze nalézt pravou tureckou pohostinnost (a některé z nejlepších tradičních jídel).

Pokud se chcete o půjčení auta v Turecku dozvědět více, nenechte si ujít našeho kompletního průvodce.

Nejlepší způsoby, jak vstoupit do Turecka

 • Istanbulské letiště: Letiště Istanbul, které bylo otevřeno v roce 2019, kdy nahradilo Atatürkovo letiště, je jedním z největších na světě. Hlavní vstupní přístav pro zahraniční návštěvníky zajišťuje lety do az destinací po celém světě. Istanbul je také obsluhován menším letištěm Sabiha Gokcen, které je uzlem pro nízkonákladové společnosti Pegasus Airlines.
 • Letiště Antalya: Letiště Antalya, které obsluhuje stejnojmenné pobřežní město, je největší na tureckém pobřeží Středozemního moře, protože nabízí lety desítek leteckých společností, včetně řady charterových a nízkonákladových společností.
 • Letiště Izmir: Letiště Adnan Menderes obsluhuje metropoli Izmir, třetí největší město Turecka, ročně odbaví asi 13 milionů cestujících.
 • Letiště Ankara: Letiště Ankara Esenboğa, které každoročně odbaví přibližně 16 milionů cestujících, obsluhuje nejen hlavní město Turecka, ale také velkou část centrální části země.

Nejlepší města a místa k návštěvě v Turecku

 • Istanbul. Na hranici mezi dvěma světy je Istanbul jedním z nejznámějších měst na planetě. Město je bohaté na slavné památky, jako je Hagia Sophia a mešita Ortaköy, ale lákadlem číslo jedna Istanbulu je jeho nadčasová atmosféra.
 • Izmir. Izmir, velké město v jihozápadní části země, je již dlouho známé svou odlišnou kulturou, rušným přístavním životem a liberální atmosférou. Město je bohaté na atrakce a nabízí také přístup na turecké pláže v Egejském moři.
 • Pobřeží Středozemního moře. Od Marmaris na západě po Iskenderun na východě je turecké Středomoří pravděpodobně nejoblíbenější turistickou atrakcí v zemi. Region je známý nejen svými okázalými letovisky, ale také některými z nejzachovalejších starověkých míst v regionu.

Nejoblíbenější auto z půjčovny v Turecku

Nejoblíbenějším vozem z půjčoven v Turecku je Hyundai i20, následovaný Fordem Fiesta a Opelem Corsa.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Turecko uznává zahraniční řidičské průkazy z celého světa, pokud jsou platné a pokud jedete na cestu, která je kratší než šest měsíců. Pokud jste v Turecku déle než toto období nebo tam trvale pobýváte, musíte si místo toho pořídit místní řidičský průkaz.
 • Pokud je váš řidičský průkaz vytištěn v jiné než latinské abecedě (cyrilice, arabštině atd.), budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz (IDP).
 • Podobně, pokud na vašem řidičském průkazu není vaše fotografie, možná budete muset mít IDP.
 • I když máte IDP, musíte mít také svůj původní řidičský průkaz, protože můžete být požádáni o předložení obou.
 • Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii.
 • Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky.
 • Někteří poskytovatelé půjčoven aut účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku 22 až 25 let a poplatek za seniora za řidiče starší 65 let.
 • V závislosti na poskytovateli vozu a kategorii vozu mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky pronájmu.

Překročení hranic:

Turecko sousedí s Řeckem, Bulharskem, Gruzií, Arménií, Ázerbájdžánem (přes jeho exklávu Nachčivan), Íránem, Irákem a Sýrií. Hranice s Arménií je uzavřena a hranici se Sýrií není možné překročit kvůli probíhajícímu konfliktu v této zemi. Většina vlád také nedoporučuje cestovat do Iráku.

Každý z tureckých sousedů má vlastní vízovou politiku. V závislosti na vašem občanství můžete potřebovat vízum nebo vám dokonce nemusí být povoleno překračovat hranice. Důrazně doporučujeme, abyste se předem spojili s ministerstvem zahraničních věcí, abyste zjistili, zda můžete vstoupit do jakékoli konkrétní země v regionu. Obecně řečeno, Řecko, Bulharsko a Gruzie jsou nejdostupnějšími sousedy Turecka, ale schopnost překročit jakoukoli konkrétní hranici stále závisí na vašem občanství a vízové ​​politice konkrétní země.

I když můžete navštívit sousední zemi, většina poskytovatelů autopůjčoven v Turecku nepovoluje překročení hranice v pronajatém voze. Ty, které ano (např. mezi Soluní nebo Sofií a Istanbulem nebo mezi Trabzonem a Gruzií), můžete najít zadáním místa vyzvednutí a odevzdání vozu do vyhledávání na našem webu.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut

Nejoblíbenějším typem auta v Turecku je Economy, následovaný Compact a Mini.

Turecko je hornatá země, takže pokud plánujete jezdit mimo velká města, některé terény mohou být náročné a vybrat si větší pronájem může být dobrou volbou.

Nejlepší trasy jízdy

 • Pobřeží Černého moře. Pobřeží Černého moře v Turecku, které není tak populární jako pobřeží Středozemního moře na druhém konci země, je přesto skvělým místem k návštěvě. Teploty jsou zde výrazně mírnější, ale léta jsou stále krásná na koupání a opalování. V regionu jsou také atrakce jako působivé pobřežní hory, krásné město Samsun a impozantní klášter Sümela.
 • Ankara. Hlavní město Turecka není jen politickým centrem země, je to také skvělé místo k návštěvě jako cestovatel. Kdysi obývané různými starověkými civilizacemi je bohaté na historické zajímavosti a architekturu. Je to také místo, kde se údajně setkávají různé a odlišné (ale stejně chutné) turecké kulinářské styly.
 • východní Anatolie. Východní Anatolie, relativně odlehlý region, protože stále navštěvuje jen velmi málo zahraničních návštěvníků, je tou pravou destinací pro cestovatele, kteří hledají turisticky neznámou destinaci. Mezi atrakce patří slavné jezero Van, starobylé arménské hlavní město Ani, kterému se také říká město 1001 kostelů, a krásná mešita Battalgazi.

Ceny pronájmu aut

 • Kombi - od 765 Kč za den
 • Velká auta - od 1470 Kč za den
 • Střední auta - od 918 Kč za den
 • Dodávky - od 1772 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 2980 Kč za den
 • Malá auta - od 1051 Kč za den
 • SUV - od 1740 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Chcete-li získat výhodnou nabídku na pronájem auta v Turecku, můžete udělat několik věcí:

 • Porovnejte sazby
 • Rezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájmy aut do Turecka, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka levně do Turecka do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájmy aut Turecko je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Turecko
Půjčení auta Turecko
Půjčení auta do Turecka
Půjčení auta v Turecku
autopůjčovna vozů Turecko

Jak vyrazit do Turecka?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Turecko